Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců Č
podzim - 1. kolo
6.9.2009
16:00
AH002
TJ Sokol Chrudim
-
HC TJ Náchod
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
6.9.2009
11:30
AH003
BHS Starý Plzenec
-
Lokomotiva Vršovice
Petr Olexa
,
Martin Hart
,
6.9.2009
15:00
AH004
HK Rokycany
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
6.9.2009
14:30
AH005
TJ JM Chodov
-
TJ Lokomotiva Louny
Radomír Bartušek
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 2. kolo
13.9.2009
14:30
AH008
TJ Lokomotiva Louny
-
Baník Most
Lenka Vondráčková
,
Vlastimil Obořil
,
12.9.2009
13:00
AH009
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ JM Chodov
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
13.9.2009
10:30
AH010
Lokomotiva Vršovice
-
HK Rokycany
Lukáš Veselý
,
Josef Čapek
,
12.9.2009
11:00
AH011
HC TJ Náchod
-
BHS Starý Plzenec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
13.9.2009
16:30
AH012
Liberec Handball
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Průžek
,
Hana Hofmanová
,
podzim - 3. kolo
19.9.2009
13:00
AH014
BHS Starý Plzenec
-
Liberec Handball
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
20.9.2009
15:00
AH015
HK Rokycany
-
HC TJ Náchod
Pavla Václavková
,
Vlastimil Obořil
,
20.9.2009
14:30
AH016
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice
Vlastimil Vlk
,
Milan Illmann
,
20.9.2009
15:00
AH017
Baník Most
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
podzim - 4. kolo
27.9.2009
15:00
AH021
Lokomotiva Vršovice
-
Baník Most
Marta Sovová
,
Gabriela Říhová
,
26.9.2009
14:30
AH022
HC TJ Náchod
-
TJ JM Chodov
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
28.9.2009
11:00
AH023
Liberec Handball
-
HK Rokycany
Petr Pešek
,
Martin Hart
,
4.10.2009
00:00
AH024
BHS Starý Plzenec
-
TJ Sokol Chrudim
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 5. kolo
4.10.2009
15:00
AH026
HK Rokycany
-
TJ Sokol Chrudim
Lucie Blažeková
,
Lenka Vondráčková
,
4.10.2009
14:30
AH027
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
4.10.2009
15:00
AH028
Baník Most
-
HC TJ Náchod
Pavla Václavková
,
Vlastimil Obořil
,
3.10.2009
14:30
AH030
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
podzim - 6. kolo
11.10.2009
15:00
AH032
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
11.10.2009
17:00
AH034
Liberec Handball
-
Baník Most
Radomír Bartušek
,
Jiří Dolejší
,
11.10.2009
16:00
AH035
TJ Sokol Chrudim
-
TJ JM Chodov
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
10.10.2009
11:00
AH036
BHS Starý Plzenec
-
HK Rokycany
Miroslav Matis
,
Martin Hart
,
podzim - 7. kolo
18.10.2009
14:30
AH038
TJ JM Chodov
-
BHS Starý Plzenec
Martin Polák
,
Josef Kokoška
,
18.10.2009
15:00
AH039
Baník Most
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Motl
,
Jan Kříženecký
,
18.10.2009
14:30
AH041
TJ Lokomotiva Louny
-
HC TJ Náchod
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
17.10.2009
14:00
AH042
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Lokomotiva Vršovice
Aleš Podzimek
,
Jaromír Halíř
,
podzim - 8. kolo
24.10.2009
12:00
AH044
HC TJ Náchod
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Dolejší
,
Milan Illmann
,
24.10.2009
17:00
AH045
Liberec Handball
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
25.10.2009
15:00
AH047
Baník Most
-
BHS Starý Plzenec
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
25.10.2009
15:00
AH048
HK Rokycany
-
TJ JM Chodov
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
podzim - 9. kolo
8.11.2009
15:00
AH050
Baník Most
-
HK Rokycany
Barbora Měšťánková
,
Tomáš Měšťánek
,
7.11.2009
14:30
AH052
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
7.11.2009
14:00
AH053
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Liberec Handball
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
8.11.2009
15:00
AH054
Lokomotiva Vršovice
-
HC TJ Náchod
Hana Hofmanová
,
Petra Hloušková
,
podzim - 10. kolo
14.11.2009
12:00
AH056
Liberec Handball
-
Lokomotiva Vršovice
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
15.11.2009
16:00
AH057
TJ Sokol Chrudim
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
15.11.2009
15:00
AH058
BHS Starý Plzenec
-
TJ Lokomotiva Louny
Miroslav Matis
,
Martin Polák
,
15.11.2009
14:30
AH060
TJ JM Chodov
-
Baník Most
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
podzim - 11. kolo
21.11.2009
17:00
AH063
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Rokycany
Jiří Dolejší
,
Lukáš Moravec
,
26.9.2009
11:00
AH064
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
BHS Starý Plzenec
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
22.11.2009
15:00
AH065
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Petr Olexa
,
Martin Hart
,
21.11.2009
12:00
AH066
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
jaro - 12. kolo
13.2.2010
11:00
AH068
HC TJ Náchod
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Dolejší
,
Milan Illmann
,
14.2.2010
15:00
AH069
Lokomotiva Vršovice
-
BHS Starý Plzenec
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
14.2.2010
13:00
AH070
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HK Rokycany
Marián Šiška
,
Kamil Navrátil
,
13.2.2010
14:30
AH071
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ JM Chodov
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 13. kolo
21.2.2010
15:00
AH074
Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
21.2.2010
14:30
AH075
TJ JM Chodov
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
21.2.2010
15:00
AH076
HK Rokycany
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
20.2.2010
13:00
AH077
BHS Starý Plzenec
-
HC TJ Náchod
Petr Olexa
,
Martin Hart
,
21.2.2010
16:00
AH078
TJ Sokol Chrudim
-
Liberec Handball
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
jaro - 14. kolo
28.2.2010
11:00
AH080
Liberec Handball
-
BHS Starý Plzenec
Martin Hart
,
Petr Olexa
,
27.2.2010
11:00
AH081
HC TJ Náchod
-
HK Rokycany
Radomír Bartušek
,
Jiří Semerád
,
28.2.2010
15:00
AH082
Lokomotiva Vršovice
-
TJ JM Chodov
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
28.2.2010
14:00
AH083
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Baník Most
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 15. kolo
7.3.2010
15:00
AH087
Baník Most
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Kupsa
,
7.3.2010
14:30
AH088
TJ JM Chodov
-
HC TJ Náchod
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
7.3.2010
15:00
AH089
HK Rokycany
-
Liberec Handball
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
7.3.2010
16:00
AH090
TJ Sokol Chrudim
-
BHS Starý Plzenec
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
jaro - 16. kolo
14.3.2010
11:00
AH092
TJ Sokol Chrudim
-
HK Rokycany
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
13.3.2010
11:00
AH093
Liberec Handball
-
TJ JM Chodov
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
13.3.2010
11:00
AH094
HC TJ Náchod
-
Baník Most
Jan Radosta
,
Pavel Blanar
,
13.3.2010
14:00
AH096
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Lokomotiva Louny
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
jaro - 17. kolo
20.3.2010
14:30
AH098
TJ Lokomotiva Louny
-
Lokomotiva Vršovice
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
21.3.2010
15:00
AH100
Baník Most
-
Liberec Handball
Tomáš Padevět
,
Vlastimil Obořil
,
21.3.2010
14:30
AH101
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Chrudim
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
21.3.2010
15:00
AH102
HK Rokycany
-
BHS Starý Plzenec
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
jaro - 18. kolo
24.4.2010
15:00
AH104
BHS Starý Plzenec
-
TJ JM Chodov
Martin Vimr
,
Tomáš Měšťánek
,
28.3.2010
16:00
AH105
TJ Sokol Chrudim
-
Baník Most
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
27.3.2010
11:00
AH107
HC TJ Náchod
-
TJ Lokomotiva Louny
Vlastimil Vlk
,
28.3.2010
15:00
AH108
Lokomotiva Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 19. kolo
10.4.2010
10:00
AH110
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HC TJ Náchod
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
10.4.2010
14:30
AH111
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Martin Vimr
,
Tomáš Měšťánek
,
11.4.2010
11:00
AH113
BHS Starý Plzenec
-
Baník Most
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
11.4.2010
14:30
AH114
TJ JM Chodov
-
HK Rokycany
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 20. kolo
25.4.2010
15:00
AH116
HK Rokycany
-
Baník Most
Jan Krafka
,
Jakub Krafka
,
25.4.2010
16:00
AH118
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Lokomotiva Louny
Zdeněk Tůma
,
Radomír Bartušek
,
24.4.2010
15:00
AH119
Liberec Handball
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Miroslav Matis
,
Martin Hart
,
24.4.2010
11:00
AH120
HC TJ Náchod
-
Lokomotiva Vršovice
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
jaro - 21. kolo
2.5.2010
14:30
AH122
Lokomotiva Vršovice
-
Liberec Handball
Marta Sovová
,
Gabriela Říhová
,
1.5.2010
14:00
AH123
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Chrudim
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
1.5.2010
12:00
AH124
TJ Lokomotiva Louny
-
BHS Starý Plzenec
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
2.5.2010
15:00
AH126
Baník Most
-
TJ JM Chodov
Jiří Motl
,
Lukáš Frieser
,
jaro - 22. kolo
9.5.2010
15:00
AH129
HK Rokycany
-
TJ Lokomotiva Louny
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
9.5.2010
13:00
AH130
BHS Starý Plzenec
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
9.5.2010
16:00
AH131
TJ Sokol Chrudim
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Dolejší
,
Radomír Bartušek
,
9.5.2010
17:00
AH132
Liberec Handball
-
HC TJ Náchod
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.