Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.5. 10:30
AC124
Sez. Ústí - Písek
25 : 18
7.3. 10:30
AC085
Sez. Ústí - Praha 4
21 : 25
22.11. 16:30
AC064
Bolevec A - Písek
28 : 29
15.11. 17:00
AC059
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
25.10. 17:00
AC045
Bohemians - Sez. Ústí
17 : 25
18.10. 10:30
AC041
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
34 : 22
27.9. 13:00
AC021
Třeboň B - VŠ Plzeň A
26 : 21
6.9. 16:00
AC006
VŠ Plzeň A - Loko Plzeň j.
24 : 23
2.liga mužů SVČ
9.5. 14:00
AD129
Chomutov - Louny
27 : 28
28.3. 17:00
AD105
Pardubice - Most
21 : 23
14.3. 17:00
AD093
Slavia - Jablonec A
26 : 23
14.2. 17:00
AD070
Ml. Boleslav - Chomutov
27 : 20
11.10. 17:00
AD035
Pardubice - Jablonec A
23 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.4. 14:30
AH114
Chodov - Rokycany
28 : 25
14.2. 13:00
AH070
Ml.Boleslav - Rokycany
32 : 18
1.liga mladších dorostenců Č
11.4. 12:30
AJ114
S.Vršovice - Lovosice
33 : 18
14.2. 15:00
AJ070
Ml. Boleslav - Lovosice
22 : 30
27.9. 19:00
AJ021
Třeboň - Jičín
22 : 51
Český pohár mužů
30.8. 16:00
AN014
Kolín - Dukla j.
29 : 24
2.liga žen Č
13.9. 14:30
AS006
S.Vršovice - Milevsko
33 : 23
1.liga starších dorostenek
21.3. 12:30
AU102
HC Plzeň - Poruba
30 : 19
2.liga starších dorostenek
16.5. 15:00
AV060
Astra - Chrudim
21 : 25
12.9. 16:30
AV004
S.Vršovice - Tachov
32 : 17
6.9. 14:00
AV002
VŠ Plzeň - Chrudim
13 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
11.4. 10:30
AW114
Háje - HC Plzeň
21 : 25
21.3. 14:30
AW102
HC Plzeň - Písek
24 : 21
22.11. 10:30
AW060
Háje - Pardubice
31 : 18
12.11. 18:45
AW054
Kobylisy - S.Vršovice
29 : 34
13.9. 12:30
AW011
S.Vršovice - Písek
22 : 34
Přebor Prahy žen
22.4. 18:15
BB076
Praha 4 - Astra B
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.