Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Martin Vimr
Mateřský klub
Sokol Šťahlavy
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 15:30
AC121
Ledeč n.S. - Praha 4
23 : 34
21.3. 17:00
AC102
Rokycany - Písek
20 : 23
14.3. 16:30
AC096
Bolevec A - Sez. Ústí
18 : 20
10.10. 19:00
AC032
Třeboň B - Sez. Ústí
18 : 12
4.10. 18:00
AC025
Písek - Praha 4
20 : 29
2.liga mužů SVČ
1.5. 13:00
AD121
Kolín - Ústí n.L.
29 : 32
10.4. 17:00
AD111
Louny - Slavia
32 : 27
19.9. 17:00
AD018
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 24
1.liga starších dorostenců
12.2. 18:00
AG072
Loko Plzeň - Jičín
18 : 33
14.10. 16:00
AG040
Loko Plzeň - Karviná
28 : 31
10.10. 15:00
AG032
Třeboň - Kopřivnice
24 : 26
5.9. 15:00
AG004
Lovosice - Ostrava
31 : 36
2.liga starších dorostenců Č
24.4. 15:00
AH104
Plzenec - Chodov
32 : 34
10.4. 14:30
AH111
Louny - Liberec
30 : 25
21.3. 15:00
AH102
Rokycany - Plzenec
23 : 21
25.10. 15:00
AH048
Rokycany - Chodov
18 : 41
1.liga mladších dorostenců Č
10.4. 12:00
AJ111
Louny - Liberec
29 : 16
28.3. 15:30
AJ103
HC Plzeň - Lovosice
34 : 23
12.2. 16:15
AJ072
Loko Plzeň - Jičín
28 : 32
10.10. 13:00
AJ032
Třeboň - Louny
21 : 28
26.9. 16:30
AJ019
HC Plzeň - Louny
28 : 25
12.9. 16:30
AJ007
HC Plzeň - Loko Plzeň
18 : 33
5.9. 13:00
AJ004
Lovosice - Ml. Boleslav
36 : 21
2.liga žen Č
28.3. 17:30
AS069
HC Plzeň - Milevsko
37 : 16
7.3. 15:00
AS054
Písek - HC Plzeň
17 : 26
12.9. 14:30
AS009
HC Plzeň - Písek
32 : 21
1.liga starších dorostenek
23.11. 16:45
AU059
HC Plzeň - SVŠ Plzeň
30 : 20
2.liga starších dorostenek
8.5. 10:00
AV056
Tachov - Astra
28 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
20.3. 16:45
AW099
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
22 : 29
23.11. 18:15
AW059
HC Plzeň - SVŠ Plzeň
20 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.