Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.5. 17:00
AC132
Bohemians - Ledeč n.S.
29 : 21
13.2. 15:30
AC068
Ledeč n.S. - Strakonice
35 : 24
24.10. 15:30
AC044
Ledeč n.S. - Bolevec A
29 : 28
13.9. 19:00
AC007
Praha 4 - Loko Plzeň j.
34 : 20
2.liga mužů SVČ
28.3. 17:00
AD106
Slavia - TJ Sokol Bělá
19 : 21
14.3. 17:00
AD092
Pardubice - Chomutov
28 : 29
6.3. 17:00
AD086
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 22
28.2. 17:00
AD082
Hr.Králové - Jablonec A
22 : 23
13.2. 13:00
AD068
Kolín - Pardubice
30 : 28
21.11. 17:00
AD062
TJ Sokol Bělá - Jablonec A
18 : 21
17.11. 18:30
AD064
Ml. Boleslav - Dukla j.
29 : 28
24.10. 13:00
AD044
Kolín - Ml. Boleslav
30 : 18
17.10. 18:00
AD042
Ml. Boleslav - Hr.Králové
26 : 26
27.9. 17:00
AD021
Hr.Králové - Most
25 : 28
20.9. 17:00
AD013
Pardubice - Ústí n.L.
34 : 23
1.liga starších dorostenců
10.4. 16:00
AG113
Jičín - Dukla
40 : 36
20.3. 15:00
AG102
Lovosice - Dukla
28 : 46
28.11. 20:00
AG074
Jičín - Kopřivnice
35 : 32
7.11. 16:00
AG050
Jičín - Lovosice
43 : 21
10.10. 14:00
AG036
Dukla - Lovosice
34 : 19
5.9. 16:00
AG006
Jičín - Loko Plzeň
33 : 29
2.liga starších dorostenců Č
15.11. 16:00
AH057
Chrudim - Ml.Boleslav
35 : 16
17.10. 14:00
AH042
Ml.Boleslav - L.Vršovice
31 : 21
11.10. 16:00
AH035
Chrudim - Chodov
28 : 21
12.9. 11:00
AH011
Náchod - Plzenec
41 : 11
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 16:00
AJ126
Jičín - S.Vršovice
30 : 15
10.4. 14:00
AJ113
Jičín - Dukla
30 : 23
20.3. 13:00
AJ102
Lovosice - Dukla
19 : 23
6.3. 13:00
AJ086
Ml. Boleslav - Loko Plzeň
21 : 33
17.11. 16:30
AJ064
Ml. Boleslav - Dukla
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.