Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC116
Rokycany - VŠ Plzeň A
23 : 28
21.3. 16:30
AC097
Bolevec A - Praha 4
22 : 33
21.2. 16:00
AC074
VŠ Plzeň A - Sez. Ústí
17 : 17
8.11. 16:00
AC050
VŠ Plzeň A - Rokycany
27 : 26
27.9. 16:30
AC020
Loko Plzeň j. - Bolevec A
27 : 25
2.liga mužů SVČ
14.2. 16:30
AD067
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
22.11. 17:00
AD061
Most - Ústí n.L.
22 : 25
2.liga mužů JM
8.5. 18:00
AE127
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
2.liga starších dorostenců Č
25.4. 15:00
AH116
Rokycany - Most
30 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AL025
Č.Budějovice - Náchod B
30 : 23
Český pohár mužů
17.11. 18:30
AN063
Chodov - Lovosice
26 : 35
28.9. 17:00
AN033
TJ Sokol Bělá - Praha 4
26 : 25
30.8. 15:00
AN002
Plzenec A - Slavia
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:20
AO180
Talent A - Č.Budějovice A
26 : 19
17.4. 14:10
AO179
Kopřivnice A - Náchod "A"
26 : 21
17.4. 11:20
AO177
Náchod "A" - Talent A
18 : 21
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 12:30
AOA014
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
6.6. 09:30
AOA011
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
5.6. 14:45
AOA007
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
5.6. 11:45
AOA004
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
5.6. 09:30
AOA002
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
1.liga žen
10.4. 15:00
AR112
SVŠ Plzeň A - Cheb
29 : 15
7.3. 13:00
AR085
Slavia j. - H.Brod
30 : 18
14.11. 17:00
AR053
Most - Liberec
25 : 18
3.10. 15:00
AR024
Cheb - Poruba A
16 : 33
13.9. 15:00
AR010
Kobylisy - Otrokovice
30 : 32
2.liga žen Č
13.9. 17:00
AS008
Kobylisy - Pardubice
21 : 23
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU112
SVŠ Plzeň - Liberec
38 : 33
7.3. 11:00
AU085
Slavia - H.Brod
40 : 12
12.9. 00:00
AU010
Kobylisy - HC Plzeň
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.