Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže 2 liga mužů JZČ
podzim - 1. kolo
6.9.2009
17:00
AC001
TJ Bohemians Praha
-
SK Praha 4
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
5.9.2009
18:00
AC002
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Michael Černý
,
Jaroslav Artl
,
6.9.2009
17:00
AC003
Sokol Písek
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jiří Dolejší
,
Lukáš Moravec
,
6.9.2009
17:00
AC004
HK Rokycany
-
Sokol Bolevec A
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
6.9.2009
16:00
AC006
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 2. kolo
13.9.2009
19:00
AC007
SK Praha 4
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Jiří Motl
,
Jaromír Halíř
,
13.9.2009
10:30
AC008
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Tomáš Padevět
,
Michael Černý
,
12.9.2009
19:00
AC010
TJ Jiskra Třeboň B
-
HK Rokycany
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
12.9.2009
15:30
AC011
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Písek
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
12.9.2009
17:00
AC012
TJ Bohemians Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Pešek
,
Dalibor Pavlát
,
podzim - 3. kolo
19.9.2009
18:00
AC013
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SK Praha 4
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
20.9.2009
17:00
AC014
Sokol Písek
-
TJ Bohemians Praha
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
20.9.2009
17:00
AC015
HK Rokycany
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Pavla Václavková
,
Vlastimil Obořil
,
20.9.2009
16:00
AC017
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
Sokol Bolevec A
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
20.9.2009
16:30
AC018
Lokomotiva Plzeň junioři
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
podzim - 4. kolo
27.9.2009
17:00
AC019
SK Praha 4
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Miloš Fogl
,
Petr Pešek
,
27.9.2009
16:30
AC020
Lokomotiva Plzeň junioři
-
Sokol Bolevec A
Jan Krafka
,
Jakub Krafka
,
27.9.2009
13:00
AC021
TJ Jiskra Třeboň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
27.9.2009
17:00
AC023
TJ Bohemians Praha
-
HK Rokycany
Michael Černý
,
Vlastimil Obořil
,
26.9.2009
18:00
AC024
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Písek
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
podzim - 5. kolo
4.10.2009
18:00
AC025
Sokol Písek
-
SK Praha 4
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
4.10.2009
17:00
AC026
HK Rokycany
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Renata Kamišová
,
Lenka Vondráčková
,
4.10.2009
16:00
AC028
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
4.10.2009
12:00
AC029
Lokomotiva Plzeň junioři
-
TJ Jiskra Třeboň B
Lukáš Moravec
,
Jan Špaček
,
4.10.2009
10:30
AC030
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Bolevec A
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
podzim - 6. kolo
11.10.2009
17:00
AC031
SK Praha 4
-
Sokol Bolevec A
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
10.10.2009
19:00
AC032
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Martin Vimr
,
Tomáš Měšťánek
,
10.10.2009
15:30
AC033
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
11.10.2009
17:00
AC034
TJ Bohemians Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
11.10.2009
17:00
AC036
Sokol Písek
-
HK Rokycany
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
podzim - 7. kolo
18.10.2009
17:00
AC037
HK Rokycany
-
SK Praha 4
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
18.10.2009
16:00
AC039
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
18.10.2009
16:30
AC040
Lokomotiva Plzeň junioři
-
TJ Bohemians Praha
Tomáš Kupsa
,
Karel Hladký
,
18.10.2009
10:30
AC041
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Marián Šiška
,
Kamil Navrátil
,
18.10.2009
16:30
AC042
Sokol Bolevec A
-
TJ Jiskra Třeboň B
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
podzim - 8. kolo
25.10.2009
17:00
AC043
SK Praha 4
-
TJ Jiskra Třeboň B
Zdeněk Vaněček
,
Radovan Kábrt
,
24.10.2009
15:30
AC044
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Bolevec A
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
25.10.2009
17:00
AC045
TJ Bohemians Praha
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
24.10.2009
18:00
AC046
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
25.10.2009
17:00
AC047
Sokol Písek
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Jiří Dvořák
,
Luděk Točík
,
podzim - 9. kolo
8.11.2009
16:00
AC050
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
HK Rokycany
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
8.11.2009
14:00
AC051
Lokomotiva Plzeň junioři
-
Sokol Písek
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
8.11.2009
10:30
AC052
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Svítek
,
Jindřich Mára
,
8.11.2009
16:30
AC053
Sokol Bolevec A
-
TJ Bohemians Praha
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
7.11.2009
19:00
AC054
TJ Jiskra Třeboň B
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 10. kolo
15.11.2009
17:00
AC055
SK Praha 4
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
15.11.2009
17:00
AC056
TJ Bohemians Praha
-
TJ Jiskra Třeboň B
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
14.11.2009
18:00
AC057
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Bolevec A
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
15.11.2009
17:00
AC058
Sokol Písek
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Vlastimil Obořil
,
Jan Kříženecký
,
15.11.2009
17:00
AC059
HK Rokycany
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 11. kolo
22.11.2009
16:00
AC061
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
SK Praha 4
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
22.11.2009
10:30
AC063
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Rokycany
Lenka Vondráčková
,
Jan Špaček
,
22.11.2009
16:30
AC064
Sokol Bolevec A
-
Sokol Písek
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
22.11.2009
18:00
AC065
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
21.11.2009
15:30
AC066
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Bohemians Praha
Zdeněk Vaněček
,
Radovan Kábrt
,
jaro - 12. kolo
14.2.2010
17:00
AC067
SK Praha 4
-
TJ Bohemians Praha
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
13.2.2010
15:30
AC068
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
13.2.2010
19:00
AC069
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sokol Písek
Tomáš Procházka
,
Lukáš Moravec
,
14.2.2010
16:30
AC070
Sokol Bolevec A
-
HK Rokycany
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
14.2.2010
16:30
AC072
Lokomotiva Plzeň junioři
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Tomáš Měšťánek
,
Barbora Měšťánková
,
jaro - 13. kolo
21.2.2010
16:30
AC073
Lokomotiva Plzeň junioři
-
SK Praha 4
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
21.2.2010
16:00
AC074
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
21.2.2010
17:00
AC076
HK Rokycany
-
TJ Jiskra Třeboň B
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
21.2.2010
17:00
AC077
Sokol Písek
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
20.2.2010
18:00
AC078
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Bohemians Praha
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
jaro - 14. kolo
28.2.2010
16:30
AC079
SK Praha 4
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Tomáš Padevět
,
Vlastimil Obořil
,
27.2.2010
09:30
AC080
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Písek
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
27.2.2010
15:30
AC081
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Rokycany
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
28.2.2010
16:30
AC083
Sokol Bolevec A
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
28.2.2010
10:30
AC084
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Pavla Václavková
,
Renata Kamišová
,
jaro - 15. kolo
7.3.2010
10:30
AC085
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
SK Praha 4
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
7.3.2010
16:30
AC086
Sokol Bolevec A
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
7.3.2010
16:00
AC087
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jaroslav Artl
,
Jiří Větrovský
,
7.3.2010
17:00
AC089
HK Rokycany
-
TJ Bohemians Praha
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
7.3.2010
17:00
AC090
Sokol Písek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
jaro - 16. kolo
14.3.2010
17:00
AC091
SK Praha 4
-
Sokol Písek
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
13.3.2010
18:00
AC092
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Rokycany
Jan Špaček
,
Lenka Vondráčková
,
13.3.2010
15:30
AC094
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
13.3.2010
18:30
AC095
TJ Jiskra Třeboň B
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
14.3.2010
16:30
AC096
Sokol Bolevec A
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Martin Vimr
,
Tomáš Měšťánek
,
jaro - 17. kolo
21.3.2010
16:30
AC097
Sokol Bolevec A
-
SK Praha 4
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
21.3.2010
10:30
AC098
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jan Špaček
,
Lenka Vondráčková
,
21.3.2010
16:30
AC099
Lokomotiva Plzeň junioři
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
21.3.2010
16:00
AC100
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
TJ Bohemians Praha
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
21.3.2010
17:00
AC102
HK Rokycany
-
Sokol Písek
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
jaro - 18. kolo
28.3.2010
19:00
AC103
SK Praha 4
-
HK Rokycany
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
27.3.2010
18:00
AC105
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
28.3.2010
17:00
AC106
TJ Bohemians Praha
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
27.3.2010
15:30
AC107
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
27.3.2010
19:00
AC108
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sokol Bolevec A
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
jaro - 19. kolo
10.4.2010
17:00
AC109
TJ Jiskra Třeboň B
-
SK Praha 4
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
11.4.2010
16:30
AC110
Sokol Bolevec A
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jan Špaček
,
Lenka Vondráčková
,
11.4.2010
10:30
AC111
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Bohemians Praha
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
11.4.2010
16:30
AC112
Lokomotiva Plzeň junioři
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Tomáš Padevět
,
Martin Kasík
,
11.4.2010
16:00
AC113
HK Slavia VŠ Plzeň A
-
Sokol Písek
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
jaro - 20. kolo
25.4.2010
17:00
AC116
HK Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Jan Krafka
,
Jakub Krafka
,
25.4.2010
17:00
AC117
Sokol Písek
-
Lokomotiva Plzeň junioři
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
24.4.2010
18:00
AC118
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
25.4.2010
17:00
AC119
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Bolevec A
Petr Pešek
,
Dalibor Pavlát
,
24.4.2010
15:30
AC120
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň B
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
jaro - 21. kolo
1.5.2010
15:30
AC121
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
SK Praha 4
Martin Vimr
,
Václav Zelenka
,
1.5.2010
17:00
AC122
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ Bohemians Praha
Tomáš Padevět
,
Vlastimil Obořil
,
2.5.2010
16:30
AC123
Sokol Bolevec A
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
2.5.2010
10:30
AC124
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Písek
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
2.5.2010
16:30
AC125
Lokomotiva Plzeň junioři
-
HK Rokycany
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
jaro - 22. kolo
9.5.2010
17:00
AC127
SK Praha 4
-
HK Slavia VŠ Plzeň A
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
9.5.2010
17:00
AC129
HK Rokycany
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
9.5.2010
17:00
AC130
Sokol Písek
-
Sokol Bolevec A
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
8.5.2010
15:00
AC131
TJ Jiskra Třeboň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
9.5.2010
17:00
AC132
TJ Bohemians Praha
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.