Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže 1.liga mladších dorostenců M
podzim - 1. kolo
6.9.2009
17:00
AK001
HCB Karviná
-
Sokol Nové Veselí
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
6.9.2009
13:00
AK002
HC Zubří
-
SKP Frýdek-Místek
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
5.9.2009
17:00
AK003
Sokol II.Prostějov
-
HC Zlín
Jiří Kaufman
,
Marek Damek
,
5.9.2009
10:00
AK004
Sokol Ostrava
-
SHC Maloměřice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
6.9.2009
12:30
AK005
TJ Cement Hranice
-
KH Kopřivnice
Adam Ördögh
,
Luboš Pavlíček
,
6.9.2009
13:00
AK006
SK Velká Bystřice
-
HK Královo Pole
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
podzim - 2. kolo
13.9.2009
12:30
AK007
Sokol Nové Veselí
-
HK Královo Pole
Aleš Bujnoch
,
David Šlezingr
,
12.9.2009
14:00
AK008
KH Kopřivnice
-
SK Velká Bystřice
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
12.9.2009
13:00
AK009
Sokol Ostrava
-
TJ Cement Hranice
Milan Boháč
,
Jaromír Krejčí
,
13.9.2009
13:00
AK010
HC Zlín
-
SHC Maloměřice
Zdeněk Lédr
,
Pavel Švidernoch
,
12.9.2009
15:45
AK011
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol II.Prostějov
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
13.9.2009
17:00
AK012
HCB Karviná
-
HC Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 3. kolo
20.9.2009
13:00
AK013
HC Zubří
-
Sokol Nové Veselí
Mojmír Valášek
,
Milan Boháč
,
19.9.2009
17:00
AK014
Sokol II.Prostějov
-
HCB Karviná
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
19.9.2009
15:00
AK015
SHC Maloměřice
-
SKP Frýdek-Místek
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
20.9.2009
12:30
AK016
TJ Cement Hranice
-
HC Zlín
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
20.9.2009
13:00
AK017
SK Velká Bystřice
-
Sokol Ostrava
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.9.2009
15:30
AK018
HK Královo Pole
-
KH Kopřivnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 4. kolo
27.9.2009
12:30
AK019
Sokol Nové Veselí
-
KH Kopřivnice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
26.9.2009
13:00
AK020
Sokol Ostrava
-
HK Královo Pole
Roman Fajkoš
,
Daniel Kijonka
,
27.9.2009
16:00
AK021
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice
Josef Stoklasa
,
Jan Divácký
,
26.9.2009
13:45
AK022
SKP Frýdek-Místek
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Fiala
,
Rostislav Tokoš
,
27.9.2009
17:00
AK023
HCB Karviná
-
SHC Maloměřice
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
27.9.2009
15:00
AK024
HC Zubří
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 5. kolo
3.10.2009
17:00
AK025
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Nové Veselí
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
3.10.2009
15:00
AK026
SHC Maloměřice
-
HC Zubří
Daniel Douda
,
Jan Pištělák
,
4.10.2009
12:30
AK027
TJ Cement Hranice
-
HCB Karviná
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
4.10.2009
13:00
AK028
SK Velká Bystřice
-
SKP Frýdek-Místek
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
3.10.2009
15:00
AK029
HK Královo Pole
-
HC Zlín
Milan Letev
,
Jiří Králíček
,
3.10.2009
14:00
AK030
KH Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Pavel Švidernoch
,
Jaroslav Paululik
,
podzim - 6. kolo
11.10.2009
12:30
AK031
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Ostrava
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
10.10.2009
15:00
AK032
HC Zlín
-
KH Kopřivnice
Drahoslav Zdražil
,
Josef Stoklasa
,
10.10.2009
12:00
AK033
SKP Frýdek-Místek
-
HK Královo Pole
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
9.10.2009
18:30
AK034
HCB Karviná
-
SK Velká Bystřice
Zdeněk Lédr
,
Jaromír Krejčí
,
10.10.2009
11:00
AK035
HC Zubří
-
TJ Cement Hranice
Robert Vala
,
Petr Jaroň
,
10.10.2009
17:00
AK036
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Stanislav Dufek
,
Miroslav Krajíček
,
podzim - 7. kolo
17.10.2009
15:00
AK037
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí
Tomáš Bubeníček
,
Roman Smékal
,
18.10.2009
12:30
AK038
TJ Cement Hranice
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
18.10.2009
13:00
AK039
SK Velká Bystřice
-
HC Zubří
Miroslav Krajíček
,
Stanislav Dufek
,
17.10.2009
15:00
AK040
HK Královo Pole
-
HCB Karviná
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
17.10.2009
14:00
AK041
KH Kopřivnice
-
SKP Frýdek-Místek
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
18.10.2009
11:00
AK042
Sokol Ostrava
-
HC Zlín
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
podzim - 8. kolo
25.10.2009
12:30
AK043
Sokol Nové Veselí
-
HC Zlín
Otakar Bujnoch
,
Daniel Douda
,
24.10.2009
10:00
AK044
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Ostrava
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
25.10.2009
17:00
AK045
HCB Karviná
-
KH Kopřivnice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
25.10.2009
13:00
AK046
HC Zubří
-
HK Královo Pole
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
24.10.2009
12:30
AK047
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
24.10.2009
13:00
AK048
SHC Maloměřice
-
TJ Cement Hranice
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
podzim - 9. kolo
8.11.2009
12:30
AK049
TJ Cement Hranice
-
Sokol Nové Veselí
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
7.11.2009
10:00
AK050
SK Velká Bystřice
-
SHC Maloměřice
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
8.11.2009
15:00
AK051
HK Královo Pole
-
Sokol II.Prostějov
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
7.11.2009
14:00
AK052
KH Kopřivnice
-
HC Zubří
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
8.11.2009
13:00
AK053
Sokol Ostrava
-
HCB Karviná
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
8.11.2009
15:00
AK054
HC Zlín
-
SKP Frýdek-Místek
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
podzim - 10. kolo
15.11.2009
12:30
AK055
Sokol Nové Veselí
-
SKP Frýdek-Místek
15.11.2009
17:00
AK056
HCB Karviná
-
HC Zlín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
15.11.2009
13:00
AK057
HC Zubří
-
Sokol Ostrava
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
14.11.2009
17:00
AK058
Sokol II.Prostějov
-
KH Kopřivnice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
14.11.2009
13:00
AK059
SHC Maloměřice
-
HK Královo Pole
Jakub Prokopec
,
Jan Pištělák
,
15.11.2009
12:30
AK060
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
podzim - 11. kolo
20.11.2009
18:30
AK061
SK Velká Bystřice
-
Sokol Nové Veselí
Jiří Kaufman
,
Marek Damek
,
21.11.2009
16:00
AK062
HK Královo Pole
-
TJ Cement Hranice
Milan Letev
,
Jiří Králíček
,
22.11.2009
15:00
AK063
KH Kopřivnice
-
SHC Maloměřice
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
22.11.2009
13:00
AK064
Sokol Ostrava
-
Sokol II.Prostějov
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
13.12.2009
14:30
AK065
HC Zlín
-
HC Zubří
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
21.11.2009
12:45
AK066
SKP Frýdek-Místek
-
HCB Karviná
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
jaro - 12. kolo
14.2.2010
12:30
AK067
Sokol Nové Veselí
-
HCB Karviná
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
13.2.2010
08:30
AK068
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zubří
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
14.2.2010
15:30
AK069
HC Zlín
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
13.2.2010
13:00
AK070
SHC Maloměřice
-
Sokol Ostrava
Jan Pištělák
,
Jakub Prokopec
,
13.2.2010
18:00
AK071
KH Kopřivnice
-
TJ Cement Hranice
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
13.2.2010
15:00
AK072
HK Královo Pole
-
SK Velká Bystřice
Daniela Radová
,
Mojmír Valášek
,
jaro - 13. kolo
20.2.2010
15:00
AK073
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Veselí
Michal Hanák
,
Jan Kosmák
,
21.2.2010
09:00
AK074
SK Velká Bystřice
-
KH Kopřivnice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
21.2.2010
12:30
AK075
TJ Cement Hranice
-
Sokol Ostrava
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
20.2.2010
13:00
AK076
SHC Maloměřice
-
HC Zlín
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
20.2.2010
17:00
AK077
Sokol II.Prostějov
-
SKP Frýdek-Místek
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
21.2.2010
13:00
AK078
HC Zubří
-
HCB Karviná
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 14. kolo
28.2.2010
12:30
AK079
Sokol Nové Veselí
-
HC Zubří
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
26.2.2010
15:00
AK080
HCB Karviná
-
Sokol II.Prostějov
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
27.2.2010
10:00
AK081
SKP Frýdek-Místek
-
SHC Maloměřice
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
27.2.2010
18:00
AK082
HC Zlín
-
TJ Cement Hranice
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
27.2.2010
13:00
AK083
Sokol Ostrava
-
SK Velká Bystřice
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
27.2.2010
14:00
AK084
KH Kopřivnice
-
HK Královo Pole
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
jaro - 15. kolo
6.3.2010
14:00
AK085
KH Kopřivnice
-
Sokol Nové Veselí
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
6.3.2010
15:00
AK086
HK Královo Pole
-
Sokol Ostrava
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
7.3.2010
09:00
AK087
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
7.3.2010
09:30
AK088
TJ Cement Hranice
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
7.3.2010
13:00
AK089
SHC Maloměřice
-
HCB Karviná
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
6.3.2010
17:00
AK090
Sokol II.Prostějov
-
HC Zubří
Tomáš Bubeníček
,
Jakub Smékal
,
jaro - 16. kolo
14.3.2010
12:30
AK091
Sokol Nové Veselí
-
Sokol II.Prostějov
Břetislav Jurečka
,
David Šlezingr
,
14.3.2010
13:00
AK092
HC Zubří
-
SHC Maloměřice
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
14.3.2010
17:00
AK093
HCB Karviná
-
TJ Cement Hranice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
13.3.2010
09:00
AK094
SKP Frýdek-Místek
-
SK Velká Bystřice
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
13.3.2010
09:00
AK095
HC Zlín
-
HK Královo Pole
Jiří Novotný
,
Pavel Novotný
,
13.3.2010
13:00
AK096
Sokol Ostrava
-
KH Kopřivnice
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
jaro - 17. kolo
20.3.2010
13:00
AK097
Sokol Ostrava
-
Sokol Nové Veselí
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
20.3.2010
14:00
AK098
KH Kopřivnice
-
HC Zlín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
20.3.2010
15:00
AK099
HK Královo Pole
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Novotný
,
Jiří Novotný
,
20.3.2010
09:00
AK100
SK Velká Bystřice
-
HCB Karviná
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
3.3.2010
19:15
AK101
TJ Cement Hranice
-
HC Zubří
Rostislav Tokoš
,
Pavel Friedel
,
21.3.2010
13:00
AK102
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
jaro - 18. kolo
28.3.2010
12:30
AK103
Sokol Nové Veselí
-
SHC Maloměřice
Jan Pištělák
,
Jakub Prokopec
,
27.3.2010
17:00
AK104
Sokol II.Prostějov
-
TJ Cement Hranice
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
28.3.2010
13:00
AK105
HC Zubří
-
SK Velká Bystřice
Marcel Kosa
,
Jaroslav Paululik
,
28.3.2010
17:00
AK106
HCB Karviná
-
HK Královo Pole
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
27.3.2010
10:00
AK107
SKP Frýdek-Místek
-
KH Kopřivnice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
28.3.2010
16:00
AK108
HC Zlín
-
Sokol Ostrava
Tomáš Suchánek
,
Pavel Pluhař
,
jaro - 19. kolo
10.4.2010
18:00
AK109
HC Zlín
-
Sokol Nové Veselí
Drahoslav Zdražil
,
Roman Smékal
,
10.4.2010
13:00
AK110
Sokol Ostrava
-
SKP Frýdek-Místek
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
10.4.2010
14:00
AK111
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
10.4.2010
15:00
AK112
HK Královo Pole
-
HC Zubří
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
11.4.2010
00:00
AK113
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
11.4.2010
12:30
AK114
TJ Cement Hranice
-
SHC Maloměřice
Pavla Macharáčková
,
Michaela Krobothová
,
jaro - 20. kolo
25.4.2010
12:30
AK115
Sokol Nové Veselí
-
TJ Cement Hranice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
24.4.2010
15:00
AK116
SHC Maloměřice
-
SK Velká Bystřice
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
24.4.2010
17:00
AK117
Sokol II.Prostějov
-
HK Královo Pole
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
25.4.2010
13:00
AK118
HC Zubří
-
KH Kopřivnice
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
25.4.2010
17:00
AK119
HCB Karviná
-
Sokol Ostrava
Radek Martiník
,
Milan Boháč
,
24.4.2010
09:00
AK120
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zlín
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
jaro - 21. kolo
1.5.2010
12:00
AK121
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Nové Veselí
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
1.5.2010
18:00
AK122
HC Zlín
-
HCB Karviná
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
1.5.2010
13:00
AK123
Sokol Ostrava
-
HC Zubří
Radek Martiník
,
Zdeněk Lédr
,
1.5.2010
14:00
AK124
KH Kopřivnice
-
Sokol II.Prostějov
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
1.5.2010
15:00
AK125
HK Královo Pole
-
SHC Maloměřice
Marcel Horsák
,
Petr Samek
,
2.5.2010
12:00
AK126
SK Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
jaro - 22. kolo
9.5.2010
12:30
AK127
Sokol Nové Veselí
-
SK Velká Bystřice
Roman Bauer
,
Marek Tvrdoň
,
9.5.2010
12:30
AK128
TJ Cement Hranice
-
HK Královo Pole
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
8.5.2010
15:00
AK129
SHC Maloměřice
-
KH Kopřivnice
Roman Bauer
,
Milan Letev
,
8.5.2010
17:00
AK130
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Ostrava
Jakub Smékal
,
Roman Zmeškal
,
9.5.2010
15:00
AK131
HC Zubří
-
HC Zlín
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
9.5.2010
17:00
AK132
HCB Karviná
-
SKP Frýdek-Místek
Jana Rzymanová
,
Zdeněk Lédr
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.