Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Petr Samek
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 10:30
AB131
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
1.5. 17:00
AB125
Brno - Napajedla A
36 : 32
28.3. 15:00
AB106
Karviná j. - Brno
29 : 33
6.3. 17:00
AB085
Litovel - N.Veselí
29 : 25
21.2. 10:30
AB078
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
22.11. 11:00
AB063
Litovel - Napajedla A
33 : 26
7.11. 17:00
AB051
Brno - Kostelec A
26 : 26
18.10. 17:00
AB037
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
11.10. 10:30
AB035
Bystřice A - Chodov
31 : 32
13.9. 13:00
AB012
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
6.9. 13:00
AB001
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
5.9. 10:30
AB003
Kostelec A - Košutka A
24 : 22
2.liga mužů SM
10.10. 16:00
AF036
Polanka A - Trnávka
40 : 26
2.liga starších dorostenců M
9.5. 12:30
AI131
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
6.3. 14:45
AI085
Litovel - Přerov
33 : 24
21.2. 12:30
AI078
Bystřice p.H. - Rožnov p/R
21 : 32
22.11. 09:00
AI063
Litovel - Maloměřice
28 : 34
11.10. 12:30
AI035
Bystřice p.H. - Hranice
20 : 29
10.10. 14:00
AI036
Polanka - Maloměřice
32 : 25
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 15:00
AK125
Brno - Maloměřice
27 : 37
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN066
Frýdek-Místek - Zubří
17 : 47
1.liga žen
25.4. 14:30
AR121
Olomouc j. - H.Brod
34 : 33
28.2. 14:30
AR081
Olomouc j. - Otrokovice
30 : 34
15.11. 11:00
AR050
Zlín j. - Otrokovice
22 : 32
20.9. 15:00
AR015
Otrokovice - Olomouc j.
22 : 33
2.liga žen M
20.9. 17:00
AT011
Otrokovice B - Karviná
20 : 22
1.liga starších dorostenek
25.4. 12:30
AU121
Olomouc - H.Brod
33 : 21
28.2. 12:30
AU081
Olomouc - HC Plzeň
16 : 27
15.11. 13:00
AU050
Zlín - HC Plzeň
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 16:30
AX121
Olomouc - Karviná
43 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.