Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Marek Tvrdoň
Mateřský klub
SHK ZFP Kunovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
24.4. 17:00
AA179
Dvůr Králové - Třeboň
20 : 26
13.2. 18:00
AA105
Zubří - Jičín
38 : 21
9.12. 18:00
AA085
Kopřivnice - Přerov
28 : 28
15.11. 10:30
AA056
Karviná - Třeboň
31 : 27
7.11. 18:00
AA050
Jičín - Lovosice
28 : 27
25.10. 10:30
AA045
Karviná - Kopřivnice
38 : 28
21.10. 18:00
AA068
Frýdek-Místek - Zubří
28 : 41
14.10. 17:30
AA036
Dukla - Lovosice
24 : 21
3.10. 18:00
AA030
Kopřivnice - Dvůr Králové
32 : 29
16.9. 18:00
AA115
Přerov - Hranice
27 : 29
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB127
N.Veselí - Jičín
30 : 22
6.3. 10:30
AB089
Napajedla A - Karviná j.
31 : 20
2.liga mužů JM
2.5. 15:00
AE126
Juliánov A - V. Meziříčí A
34 : 29
21.3. 17:00
AE100
Juliánov A - Telnice
28 : 25
14.3. 10:30
AE092
Hustopeče - Maloměřice A
35 : 19
4.10. 10:30
AE030
Ivančice - Tišnov
28 : 26
27.9. 17:00
AE022
Bohunice A - V. Meziříčí A
28 : 28
1.liga starších dorostenců
9.5. 14:30
AG127
N.Veselí - Jičín
31 : 41
26.9. 11:00
AG022
Bohunice - Vsetín
40 : 18
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 12:30
AK127
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN073
Holešov - Dukla
18 : 28
17.11. 11:00
AN050
Sokolnice - Kopřivnice
24 : 33
W.H.I.L.
13.3. 17:30
AP120
Olomouc - Partizánske
27 : 23
27.2. 15:00
AP104
Písek - Inter
41 : 24
23.1. 17:30
AP076
ŠKP Bratislava - Partizánske
33 : 24
9.1. 17:30
AP066
Olomouc - J.Hradec
32 : 23
29.11. 14:00
AP060
HC Zlín - Inter
32 : 19
19.9. 18:00
AP017
HC Zlín - Šaľa
26 : 27
1.liga žen
17.4. 15:00
AR115
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 25
20.2. 14:00
AR076
Otrokovice - Kobylisy
33 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.