Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.3. 15:00
AE104
Prostějov - V. Meziříčí A
22 : 26
18.10. 14:30
AE040
SK Kuřim A - Telnice
26 : 29
19.9. 15:00
AE014
Prostějov - Telnice
37 : 29
2.liga mužů SM
11.4. 10:30
AF112
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
20.3. 15:00
AF097
Olomouc - Havířov
35 : 31
20.3. 12:30
AF100
V. Bystřice - Šumperk
28 : 26
28.2. 15:00
AF081
Házená Uničov - Trnávka
18 : 30
11.10. 10:30
AF034
Šumperk - V. Bystřice
36 : 24
3.10. 11:00
AF028
V. Bystřice - Házená Uničov
25 : 18
13.9. 15:00
AF011
Házená Uničov - Polanka A
31 : 32
6.9. 10:30
AF001
Šumperk - Havířov
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
21.3. 16:30
AI097
Olomouc - Přerov
27 : 29
20.3. 10:45
AI100
V. Bystřice - Rožnov p/R
23 : 28
1.liga mladších dorostenců M
27.3. 17:00
AK104
Prostějov - Hranice
25 : 31
20.3. 09:00
AK100
V. Bystřice - Karviná
16 : 38
4.10. 13:00
AK028
V. Bystřice - Frýdek-Místek
24 : 26
19.9. 17:00
AK014
Prostějov - Karviná
23 : 53
Žákovská liga starších žáků
6.3. 17:50
AO154
Náchod "A" - Talent A
17 : 15
6.3. 13:10
AO147
Lovosice A - Náchod "A"
19 : 14
6.3. 12:30
AO146
Zubří A - Olomouc
19 : 14
6.3. 09:10
AO141
Lovosice A - Zubří A
11 : 13
6.3. 08:30
AO140
Olomouc - Talent A
5 : 17
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 13:00
AX095
Kunovice - Bohunice
37 : 21
1.11. 11:00
AX041
Vlčnov - Olomouc
8 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:50
AZ045
Zlín "A" - Zlín "B"
25 : 12
13.2. 13:10
AZ043
Zlín "B" - Veselí n.M.
13 : 18
13.2. 10:30
AZ041
Veselí n.M. - Zlín "A"
20 : 26
24.1. 14:25
AZ038
Písek - H. Brod
17 : 17
24.1. 13:30
AZ037
Astra - Bohunice st.
16 : 17
24.1. 11:40
AZ035
Bohunice st. - H. Brod
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.