Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mužů SM
podzim - 1. kolo
6.9.2009
10:30
AF001
TJ Šumperk
-
Baník Havířov
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
6.9.2009
17:00
AF002
HC Zubří junioři
-
Házená Uničov
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
5.9.2009
16:00
AF003
DTJ Polanka A
-
KH Orel Paskov A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
6.9.2009
10:30
AF004
Sokol Trnávka
-
TJ STM Olomouc
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
5.9.2009
13:30
AF005
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Lesana Zubří A
Zbyněk Horalík
,
Čestmír Kořínek
,
6.9.2009
14:45
AF006
SK Velká Bystřice
-
TJ Holešov
Drahoslav Zdražil
,
Pavel Malinek
,
podzim - 2. kolo
12.9.2009
17:30
AF007
Baník Havířov
-
TJ Holešov
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
13.9.2009
17:00
AF008
TJ Lesana Zubří A
-
SK Velká Bystřice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
12.9.2009
15:00
AF009
TJ STM Olomouc
-
KH Zbrojovka Vsetín
Stanislav Dufek
,
Miroslav Krajíček
,
12.9.2009
18:00
AF010
KH Orel Paskov A
-
Sokol Trnávka
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
13.9.2009
15:00
AF011
Házená Uničov
-
DTJ Polanka A
Roman Zmeškal
,
Vítězslav Dalajka
,
13.9.2009
10:30
AF012
TJ Šumperk
-
HC Zubří junioři
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
podzim - 3. kolo
20.9.2009
17:00
AF013
HC Zubří junioři
-
Baník Havířov
Milan Boháč
,
Mojmír Valášek
,
19.9.2009
16:00
AF014
DTJ Polanka A
-
TJ Šumperk
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
20.9.2009
10:30
AF015
Sokol Trnávka
-
Házená Uničov
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
19.9.2009
13:30
AF016
KH Zbrojovka Vsetín
-
KH Orel Paskov A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
19.9.2009
00:00
AF017
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.9.2009
10:30
AF018
TJ Holešov
-
TJ Lesana Zubří A
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
podzim - 4. kolo
26.9.2009
17:30
AF019
Baník Havířov
-
TJ Lesana Zubří A
Luboš Pavlíček
,
Zdeněk Lédr
,
26.9.2009
16:00
AF020
TJ STM Olomouc
-
TJ Holešov
Martin Steiger
,
Jakub Smékal
,
26.9.2009
18:00
AF021
KH Orel Paskov A
-
SK Velká Bystřice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
27.9.2009
15:00
AF022
Házená Uničov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
27.9.2009
10:30
AF023
TJ Šumperk
-
Sokol Trnávka
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
27.9.2009
17:00
AF024
HC Zubří junioři
-
DTJ Polanka A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 5. kolo
3.10.2009
16:00
AF025
DTJ Polanka A
-
Baník Havířov
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
4.10.2009
10:30
AF026
Sokol Trnávka
-
HC Zubří junioři
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
3.10.2009
13:30
AF027
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Šumperk
Radek Martiník
,
Jana Rzymanová
,
3.10.2009
11:00
AF028
SK Velká Bystřice
-
Házená Uničov
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
4.10.2009
10:30
AF029
TJ Holešov
-
KH Orel Paskov A
Josef Stoklasa
,
Jan Divácký
,
4.10.2009
17:00
AF030
TJ Lesana Zubří A
-
TJ STM Olomouc
Jakub Weselowski
,
Petr Jaroň
,
podzim - 6. kolo
10.10.2009
17:30
AF031
Baník Havířov
-
TJ STM Olomouc
Tomáš Fiala
,
Rostislav Tokoš
,
10.10.2009
18:00
AF032
KH Orel Paskov A
-
TJ Lesana Zubří A
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
11.10.2009
15:00
AF033
Házená Uničov
-
TJ Holešov
Jiří Kaufman
,
Marek Damek
,
11.10.2009
10:30
AF034
TJ Šumperk
-
SK Velká Bystřice
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
10.10.2009
15:00
AF035
HC Zubří junioři
-
KH Zbrojovka Vsetín
Robert Vala
,
Petr Jaroň
,
10.10.2009
16:00
AF036
DTJ Polanka A
-
Sokol Trnávka
Petr Samek
,
Marcel Horsák
,
podzim - 7. kolo
18.10.2009
10:30
AF037
Sokol Trnávka
-
Baník Havířov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
17.10.2009
17:30
AF038
KH Zbrojovka Vsetín
-
DTJ Polanka A
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
18.10.2009
11:00
AF039
SK Velká Bystřice
-
HC Zubří junioři
Stanislav Dufek
,
Miroslav Krajíček
,
18.10.2009
10:30
AF040
TJ Holešov
-
TJ Šumperk
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
18.10.2009
18:00
AF041
TJ Lesana Zubří A
-
Házená Uničov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
17.10.2009
16:00
AF042
TJ STM Olomouc
-
KH Orel Paskov A
Jan Pištělák
,
Jakub Prokopec
,
podzim - 8. kolo
24.10.2009
17:30
AF043
Baník Havířov
-
KH Orel Paskov A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
25.10.2009
15:00
AF044
Házená Uničov
-
TJ STM Olomouc
Martin Steiger
,
Jakub Smékal
,
25.10.2009
10:30
AF045
TJ Šumperk
-
TJ Lesana Zubří A
Stanislav Dufek
,
Miroslav Krajíček
,
25.10.2009
17:00
AF046
HC Zubří junioři
-
TJ Holešov
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
24.10.2009
16:00
AF047
DTJ Polanka A
-
SK Velká Bystřice
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
25.10.2009
10:30
AF048
Sokol Trnávka
-
KH Zbrojovka Vsetín
Robert Vala
,
Petr Jaroň
,
podzim - 9. kolo
8.11.2009
15:00
AF049
KH Zbrojovka Vsetín
-
Baník Havířov
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
7.11.2009
13:30
AF050
SK Velká Bystřice
-
Sokol Trnávka
Josef Stoklasa
,
Jan Divácký
,
8.11.2009
10:30
AF051
TJ Holešov
-
DTJ Polanka A
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
8.11.2009
17:00
AF052
TJ Lesana Zubří A
-
HC Zubří junioři
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
7.11.2009
16:00
AF053
TJ STM Olomouc
-
TJ Šumperk
Zdeněk Lédr
,
Jaromír Krejčí
,
7.11.2009
18:00
AF054
KH Orel Paskov A
-
Házená Uničov
Tomáš Petruška
,
Radek Martiník
,
podzim - 10. kolo
14.11.2009
17:30
AF055
Baník Havířov
-
Házená Uničov
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
15.11.2009
16:00
AF056
TJ Šumperk
-
KH Orel Paskov A
Martin Steiger
,
Jakub Smékal
,
15.11.2009
17:00
AF057
HC Zubří junioři
-
TJ STM Olomouc
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
14.11.2009
16:00
AF058
DTJ Polanka A
-
TJ Lesana Zubří A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
15.11.2009
10:30
AF059
Sokol Trnávka
-
TJ Holešov
Dalibor Mikurda
,
Daniel Kijonka
,
14.11.2009
13:30
AF060
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
podzim - 11. kolo
22.11.2009
11:00
AF061
SK Velká Bystřice
-
Baník Havířov
Jiří Kaufman
,
Marek Damek
,
22.11.2009
10:30
AF062
TJ Holešov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Josef Stoklasa
,
Jan Divácký
,
22.11.2009
17:00
AF063
TJ Lesana Zubří A
-
Sokol Trnávka
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
21.11.2009
16:00
AF064
TJ STM Olomouc
-
DTJ Polanka A
Stanislav Dufek
,
Miroslav Krajíček
,
21.11.2009
18:00
AF065
KH Orel Paskov A
-
HC Zubří junioři
Milan Boháč
,
Jana Rzymanová
,
22.11.2009
15:00
AF066
Házená Uničov
-
TJ Šumperk
Drahoslav Zdražil
,
Pavel Malinek
,
- 12. kolo
13.2.2010
17:30
AF067
Baník Havířov
-
TJ Šumperk
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
14.2.2010
17:00
AF068
Házená Uničov
-
HC Zubří junioři
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
13.2.2010
18:00
AF069
KH Orel Paskov A
-
DTJ Polanka A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
14.2.2010
10:30
AF070
TJ STM Olomouc
-
Sokol Trnávka
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
14.2.2010
17:00
AF071
TJ Lesana Zubří A
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Fajkoš
,
Čestmír Kořínek
,
14.2.2010
10:30
AF072
TJ Holešov
-
SK Velká Bystřice
Miroslav Krajíček
,
Stanislav Dufek
,
- 13. kolo
21.2.2010
10:30
AF073
TJ Holešov
-
Baník Havířov
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
21.2.2010
12:30
AF074
SK Velká Bystřice
-
TJ Lesana Zubří A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
20.2.2010
17:30
AF075
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ STM Olomouc
Milan Boháč
,
Petr Jaroň
,
20.2.2010
16:00
AF076
Sokol Trnávka
-
KH Orel Paskov A
Marcel Kosa
,
20.2.2010
18:00
AF077
DTJ Polanka A
-
Házená Uničov
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
21.2.2010
17:00
AF078
HC Zubří junioři
-
TJ Šumperk
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
- 14. kolo
27.2.2010
17:30
AF079
Baník Havířov
-
HC Zubří junioři
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
26.2.2010
18:30
AF080
TJ Šumperk
-
DTJ Polanka A
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
28.2.2010
15:00
AF081
Házená Uničov
-
Sokol Trnávka
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
27.2.2010
18:00
AF082
KH Orel Paskov A
-
KH Zbrojovka Vsetín
Luboš Pavlíček
,
Čestmír Kořínek
,
28.2.2010
10:30
AF083
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
28.2.2010
17:00
AF084
TJ Lesana Zubří A
-
TJ Holešov
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
- 15. kolo
7.3.2010
17:00
AF085
TJ Lesana Zubří A
-
Baník Havířov
Marcel Kosa
,
Dalibor Mikurda
,
7.3.2010
10:30
AF086
TJ Holešov
-
TJ STM Olomouc
Miroslav Krajíček
,
Petr Videcký
,
7.3.2010
12:30
AF087
SK Velká Bystřice
-
KH Orel Paskov A
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
6.3.2010
17:30
AF088
KH Zbrojovka Vsetín
-
Házená Uničov
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
6.3.2010
18:00
AF089
Sokol Trnávka
-
TJ Šumperk
Luboš Pavlíček
,
Jakub Weselowski
,
6.3.2010
18:00
AF090
DTJ Polanka A
-
HC Zubří junioři
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
- 16. kolo
13.3.2010
17:30
AF091
Baník Havířov
-
DTJ Polanka A
Jana Rzymanová
,
Jakub Weselowski
,
14.3.2010
17:00
AF092
HC Zubří junioři
-
Sokol Trnávka
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
14.3.2010
10:30
AF093
TJ Šumperk
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
14.3.2010
15:00
AF094
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
13.3.2010
18:00
AF095
KH Orel Paskov A
-
TJ Holešov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
13.3.2010
15:00
AF096
TJ STM Olomouc
-
TJ Lesana Zubří A
Miroslav Krajíček
,
- 17. kolo
20.3.2010
15:00
AF097
TJ STM Olomouc
-
Baník Havířov
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
21.3.2010
17:00
AF098
TJ Lesana Zubří A
-
KH Orel Paskov A
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
21.3.2010
10:30
AF099
TJ Holešov
-
Házená Uničov
Jakub Smékal
,
Josef Stoklasa
,
20.3.2010
12:30
AF100
SK Velká Bystřice
-
TJ Šumperk
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
20.3.2010
17:30
AF101
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří junioři
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.3.2010
18:00
AF102
Sokol Trnávka
-
DTJ Polanka A
Dalibor Mikurda
,
Tomáš Fiala
,
- 18. kolo
27.3.2010
17:30
AF103
Baník Havířov
-
Sokol Trnávka
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
27.3.2010
18:00
AF104
DTJ Polanka A
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marcel Kosa
,
Mojmír Valášek
,
28.3.2010
17:00
AF105
HC Zubří junioři
-
SK Velká Bystřice
Marcel Kosa
,
Jaroslav Paululik
,
28.3.2010
16:30
AF106
TJ Šumperk
-
TJ Holešov
Jakub Smékal
,
Drahoslav Zdražil
,
28.3.2010
15:00
AF107
Házená Uničov
-
TJ Lesana Zubří A
Milan Letev
,
Jiří Králíček
,
27.3.2010
18:00
AF108
KH Orel Paskov A
-
TJ STM Olomouc
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
- 19. kolo
10.4.2010
18:00
AF109
KH Orel Paskov A
-
Baník Havířov
Mojmír Valášek
,
Robert Vala
,
10.4.2010
16:00
AF110
TJ STM Olomouc
-
Házená Uničov
Jaroslav Paululik
,
Arnošt Kramoliš
,
11.4.2010
17:00
AF111
TJ Lesana Zubří A
-
TJ Šumperk
Jana Rzymanová
,
Rostislav Tokoš
,
11.4.2010
10:30
AF112
TJ Holešov
-
HC Zubří junioři
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
10.4.2010
00:00
AF113
SK Velká Bystřice
-
DTJ Polanka A
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
10.4.2010
10:30
AF114
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Trnávka
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
- 20. kolo
24.4.2010
17:30
AF115
Baník Havířov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
24.4.2010
16:00
AF116
Sokol Trnávka
-
SK Velká Bystřice
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
24.4.2010
16:00
AF117
DTJ Polanka A
-
TJ Holešov
Martin Kosa
,
Marcel Kosa
,
25.4.2010
17:00
AF118
HC Zubří junioři
-
TJ Lesana Zubří A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
25.4.2010
10:30
AF119
TJ Šumperk
-
TJ STM Olomouc
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
25.4.2010
15:00
AF120
Házená Uničov
-
KH Orel Paskov A
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
- 21. kolo
2.5.2010
15:00
AF121
Házená Uničov
-
Baník Havířov
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
2.5.2010
15:00
AF122
KH Orel Paskov A
-
TJ Šumperk
Luboš Pavlíček
,
Robert Vala
,
1.5.2010
16:00
AF123
TJ STM Olomouc
-
HC Zubří junioři
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
18.4.2010
17:00
AF124
TJ Lesana Zubří A
-
DTJ Polanka A
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
2.5.2010
10:30
AF125
TJ Holešov
-
Sokol Trnávka
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
2.5.2010
13:45
AF126
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
- 22. kolo
15.5.2010
17:30
AF127
Baník Havířov
-
SK Velká Bystřice
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
8.5.2010
11:00
AF128
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Holešov
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
8.5.2010
16:00
AF129
Sokol Trnávka
-
TJ Lesana Zubří A
Daniel Kijonka
,
Dalibor Mikurda
,
8.5.2010
16:00
AF130
DTJ Polanka A
-
TJ STM Olomouc
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
9.5.2010
17:00
AF131
HC Zubří junioři
-
KH Orel Paskov A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
8.5.2010
14:00
AF132
TJ Šumperk
-
Házená Uničov
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.