Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Petr Samek
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 10:30
AB131
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
1.5. 17:00
AB125
Brno - Napajedla A
36 : 32
28.3. 15:00
AB106
Karviná j. - Brno
29 : 33
6.3. 17:00
AB085
Litovel - N.Veselí
29 : 25
21.2. 10:30
AB078
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
22.11. 11:00
AB063
Litovel - Napajedla A
33 : 26
7.11. 17:00
AB051
Brno - Kostelec A
26 : 26
18.10. 17:00
AB037
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
11.10. 10:30
AB035
Bystřice A - Chodov
31 : 32
13.9. 13:00
AB012
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
6.9. 13:00
AB001
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
5.9. 10:30
AB003
Kostelec A - Košutka A
24 : 22
2.liga mužů SM
10.10. 16:00
AF036
Polanka A - Trnávka
40 : 26
2.liga starších dorostenců M
9.5. 12:30
AI131
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
6.3. 14:45
AI085
Litovel - Přerov
33 : 24
21.2. 12:30
AI078
Bystřice p.H. - Rožnov p/R
21 : 32
22.11. 09:00
AI063
Litovel - Maloměřice
28 : 34
11.10. 12:30
AI035
Bystřice p.H. - Hranice
20 : 29
10.10. 14:00
AI036
Polanka - Maloměřice
32 : 25
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 15:00
AK125
Brno - Maloměřice
27 : 37
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN066
Frýdek-Místek - Zubří
17 : 47
1.liga žen
25.4. 14:30
AR121
Olomouc j. - H.Brod
34 : 33
28.2. 14:30
AR081
Olomouc j. - Otrokovice
30 : 34
15.11. 11:00
AR050
Zlín j. - Otrokovice
22 : 32
20.9. 15:00
AR015
Otrokovice - Olomouc j.
22 : 33
2.liga žen M
20.9. 17:00
AT011
Otrokovice B - Karviná
20 : 22
1.liga starších dorostenek
25.4. 12:30
AU121
Olomouc - H.Brod
33 : 21
28.2. 12:30
AU081
Olomouc - HC Plzeň
16 : 27
15.11. 13:00
AU050
Zlín - HC Plzeň
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 16:30
AX121
Olomouc - Karviná
43 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Holešov
29 : 28
video
online
Šumperk - Házená Uničov
30 : 23
video
online
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
video
online
Polanka A - Olomouc
30 : 31
video
online
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
video
online
Havířov - V. Bystřice
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
18
1
3
715 : 587
37
2
Zubří jun.
22
18
0
4
740 : 594
36
3
Olomouc
22
13
2
7
610 : 608
28
4
Polanka A
22
12
2
8
670 : 624
26
5
Holešov
22
11
3
8
646 : 587
25
6
Trnávka
22
10
1
11
650 : 638
21
7
Vsetín
22
10
0
12
638 : 666
20
8
L.Zubří A
22
9
0
13
606 : 644
18
9
Havířov
22
7
2
13
577 : 642
16
10
Paskov A
22
8
0
14
572 : 602
16
11
V. Bystřice
22
7
0
15
524 : 617
14
12
Házená Uničov
22
3
1
18
544 : 683
7
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
189
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
188
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
188
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Kubík
Baník Havířov
52
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
51
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
HC Zubří junioři
62
Matěj Šenk
Házená Uničov
50
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.