Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
27.2. 18:00
AA124
Kopřivnice - Dukla
25 : 25
10.2. 18:00
AA101
Hranice - Zubří
30 : 22
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE130
Prostějov - Tišnov
37 : 33
25.4. 10:30
AE118
Hustopeče - Ivančice
32 : 22
11.4. 17:00
AE113
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
20.3. 17:00
AE098
Ivančice - Zlín A
29 : 25
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
27.2. 17:00
AE079
H.Brod - Hustopeče
18 : 32
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
21.11. 17:00
AE063
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
8.11. 17:00
AE053
Tišnov - Telnice
35 : 41
18.10. 17:00
AE039
Juliánov A - Hustopeče
20 : 29
2.liga mužů SM
28.3. 16:30
AF106
Šumperk - Holešov
29 : 29
21.3. 10:30
AF099
Holešov - Házená Uničov
36 : 21
15.11. 16:00
AF056
Šumperk - Paskov A
33 : 24
25.10. 15:00
AF044
Házená Uničov - Olomouc
26 : 26
27.9. 10:30
AF023
Šumperk - Trnávka
34 : 29
26.9. 16:00
AF020
Olomouc - Holešov
29 : 26
1.liga starších dorostenců
28.2. 15:00
AG081
Bohunice - Lovosice
33 : 23
2.liga starších dorostenců M
30.4. 17:30
AI124
Litovel - Polanka
32 : 20
10.10. 10:45
AI031
Přerov - Olomouc
26 : 26
26.9. 14:00
AI020
Olomouc - Luhačovice
43 : 26
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK130
Prostějov - Ostrava
30 : 28
6.3. 17:00
AK090
Prostějov - Zubří
20 : 48
20.2. 17:00
AK077
Prostějov - Frýdek-Místek
17 : 31
Český pohár mužů
30.9. 19:30
AN030
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Žákovská liga starších žáků
13.2. 14:15
AO124
Olomouc - N. Veselí
11 : 23
13.2. 13:20
AO123
Strakonice A - Lovosice A
16 : 24
13.2. 10:55
AO121
Lovosice A - Olomouc
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Holešov
29 : 28
video
online
Šumperk - Házená Uničov
30 : 23
video
online
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
video
online
Polanka A - Olomouc
30 : 31
video
online
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
video
online
Havířov - V. Bystřice
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
18
1
3
715 : 587
37
2
Zubří jun.
22
18
0
4
740 : 594
36
3
Olomouc
22
13
2
7
610 : 608
28
4
Polanka A
22
12
2
8
670 : 624
26
5
Holešov
22
11
3
8
646 : 587
25
6
Trnávka
22
10
1
11
650 : 638
21
7
Vsetín
22
10
0
12
638 : 666
20
8
L.Zubří A
22
9
0
13
606 : 644
18
9
Havířov
22
7
2
13
577 : 642
16
10
Paskov A
22
8
0
14
572 : 602
16
11
V. Bystřice
22
7
0
15
524 : 617
14
12
Házená Uničov
22
3
1
18
544 : 683
7
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
189
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
188
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
188
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Kubík
Baník Havířov
52
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
51
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
HC Zubří junioři
62
Matěj Šenk
Házená Uničov
50
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.