Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Bělovský
Slavia Fatra Napajedla A
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Bittman
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Coufal
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dudek
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Faferka
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Flídr
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Friedrich
TJ Košutka "A"
2 - 0 - 0 - 1
Jan Ham
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hanák
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem A
2 - 0 - 0 - 1
František Chyba
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Václav Klíma
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Koubek
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kraus
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Marcínek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Moravec
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Milan Pecka
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
David Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem A
2 - 0 - 0 - 1
Roman Požárek
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Prauzek
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
David Rečičár
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Růžička
Slavia Fatra Napajedla A
2 - 0 - 0 - 1
Ladislav Smrčka
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Jan Stára
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Roman Šlosarčík
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vaněk
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vitík
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Vocásek
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Živnůstka
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Bohdan Cvejn
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Chalupecký
Sokol Kostelec n.H. A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "A"
4 - 0 - 0 - 2
Petr Jícha
TJ Košutka "A"
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Jurina
TJ Košutka "A"
4 - 0 - 0 - 2
Marek Kadrman
HK Královo Pole
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Klesl
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Michal Kuchař
HCB Karviná junioři
4 - 0 - 0 - 2
Martin Kužílek
HBC Ronal Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Metlička
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná j. - Náchod
32 : 26
video
online
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
video
online
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
video
online
N.Veselí - Jičín
30 : 22
video
online
Chodov - Brno
33 : 36
video
online
Napajedla A - Litovel
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno
22
18
4
0
696 : 576
40
2
Karviná j.
22
13
2
7
640 : 583
28
3
Chodov
22
11
2
9
622 : 602
24
4
Bystřice A
22
11
2
9
724 : 678
24
5
Kostelec A
22
8
7
7
594 : 610
23
6
Ostrava
22
10
1
11
652 : 659
21
7
Košutka A
22
9
2
11
622 : 635
20
8
Litovel
22
9
1
12
615 : 626
19
9
Jičín
22
7
3
12
541 : 591
17
10
Náchod
22
7
3
12
580 : 617
17
11
N.Veselí
22
7
2
13
564 : 624
16
12
Napajedla A
22
5
5
12
603 : 652
15
Tabulka střelců
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem A
179
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
162
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jurka
Sokol Kostelec n.H. A
52
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín
42
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
54
Luboš Václavík
TJ Košutka "A"
48
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.