Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
16 - 0 - 0 - 8
Ondřej Balcar
HC TJ Náchod
28 - 0 - 1 - 14
Michal Balwas
HCB Karviná junioři
10 - 0 - 0 - 5
David Barabáš
Tatran Litovel
10 - 0 - 0 - 5
Marek Bauer
HC TJ Náchod
54 - 0 - 3 - 17
Tomáš Bělovský
Slavia Fatra Napajedla A
2 - 0 - 0 - 1
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Bittman
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Roman Bláha
Sokol Nové Veselí
6 - 0 - 0 - 3
Jan Boháček
HBC Ronal Jičín
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Böhm
TJ JM Chodov
20 - 0 - 1 - 5
Tomáš Coufal
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Bohdan Cvejn
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Roman Čech
Sokol Kostelec n.H. A
12 - 0 - 1 - 1
Jan Čiviš
TJ Košutka "A"
20 - 0 - 0 - 10
Ondřej Čtvrtníček
Tatran Litovel
18 - 0 - 0 - 9
Zdeněk Danielka
TJ Košutka "A"
22 - 0 - 1 - 11
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem A
22 - 0 - 1 - 11
Jakub Dolák
HCB Karviná junioři
20 - 0 - 1 - 5
Jan Dudek
HCB Karviná junioři
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Faferka
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Flídr
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Frančík
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Friedrich
TJ Košutka "A"
2 - 0 - 0 - 1
Roman Frydrych
Sokol Ostrava
26 - 0 - 0 - 13
Jakub Gajda
Sokol Ostrava
24 - 0 - 1 - 12
Jiří Galba
HC TJ Náchod
18 - 0 - 0 - 9
Martin Grulich
Sokol Kostelec n.H. A
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Grulich
Sokol Kostelec n.H. A
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Habarta
Slavia Fatra Napajedla A
20 - 0 - 1 - 10
Petr Habermann
Tatran Litovel
8 - 0 - 1 - 4
Karel Hajčman
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
16 - 0 - 0 - 8
Jan Ham
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hanák
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Libor Hanisch
HCB Karviná junioři
36 - 0 - 1 - 13
Adam Hanus
TJ JM Chodov
12 - 0 - 0 - 6
Ondřej Hanus
TJ JM Chodov
16 - 0 - 1 - 8
Jakub Hanuš
HC TJ Náchod
14 - 0 - 0 - 7
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná j. - Náchod
32 : 26
video
online
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
video
online
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
video
online
N.Veselí - Jičín
30 : 22
video
online
Chodov - Brno
33 : 36
video
online
Napajedla A - Litovel
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno
22
18
4
0
696 : 576
40
2
Karviná j.
22
13
2
7
640 : 583
28
3
Chodov
22
11
2
9
622 : 602
24
4
Bystřice A
22
11
2
9
724 : 678
24
5
Kostelec A
22
8
7
7
594 : 610
23
6
Ostrava
22
10
1
11
652 : 659
21
7
Košutka A
22
9
2
11
622 : 635
20
8
Litovel
22
9
1
12
615 : 626
19
9
Jičín
22
7
3
12
541 : 591
17
10
Náchod
22
7
3
12
580 : 617
17
11
N.Veselí
22
7
2
13
564 : 624
16
12
Napajedla A
22
5
5
12
603 : 652
15
Tabulka střelců
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem A
179
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
162
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jurka
Sokol Kostelec n.H. A
52
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín
42
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
54
Luboš Václavík
TJ Košutka "A"
48
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.