Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Daniel Gulvas
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
67
Starty
1.liga mladších dorostenců M
09.05. [AK132]
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
0 branek
01.05. [AK121]
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
5 branek
24.04. [AK120]
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 26
5 branek
27.03. [AK107]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 26
0 branek
20.03. [AK099]
Brno - Frýdek-Místek
28 : 37
3 branek
13.03. [AK094]
Frýdek-Místek - V. Bystřice
31 : 22
2 branek
07.03. [AK088]
Hranice - Frýdek-Místek
24 : 27
4 branek
27.02. [AK081]
Frýdek-Místek - Maloměřice
29 : 17
4 branek
20.02. [AK077]
Prostějov - Frýdek-Místek
17 : 31
4 branek
13.02. [AK068]
Frýdek-Místek - Zubří
21 : 22
2 branek
15.11. [AK055]
N.Veselí - Frýdek-Místek
36 : 22
6 branek
08.11. [AK054]
Zlín - Frýdek-Místek
29 : 29
5 branek
24.10. [AK044]
Frýdek-Místek - Ostrava
25 : 21
3 branek
17.10. [AK041]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
2 branek
10.10. [AK033]
Frýdek-Místek - Brno
38 : 12
7 branek
19.09. [AK015]
Maloměřice - Frýdek-Místek
28 : 37
3 branek
12.09. [AK011]
Frýdek-Místek - Prostějov
39 : 12
9 branek
06.09. [AK002]
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
3 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná j. - Náchod
32 : 26
video
online
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
video
online
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
video
online
N.Veselí - Jičín
30 : 22
video
online
Chodov - Brno
33 : 36
video
online
Napajedla A - Litovel
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno
22
18
4
0
696 : 576
40
2
Karviná j.
22
13
2
7
640 : 583
28
3
Chodov
22
11
2
9
622 : 602
24
4
Bystřice A
22
11
2
9
724 : 678
24
5
Kostelec A
22
8
7
7
594 : 610
23
6
Ostrava
22
10
1
11
652 : 659
21
7
Košutka A
22
9
2
11
622 : 635
20
8
Litovel
22
9
1
12
615 : 626
19
9
Jičín
22
7
3
12
541 : 591
17
10
Náchod
22
7
3
12
580 : 617
17
11
N.Veselí
22
7
2
13
564 : 624
16
12
Napajedla A
22
5
5
12
603 : 652
15
Tabulka střelců
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem A
179
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
162
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jurka
Sokol Kostelec n.H. A
52
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín
42
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
54
Luboš Václavík
TJ Košutka "A"
48
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.