Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jan Sléha
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
38
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Litovel
28 : 39
3 branek
30.04. [AI124]
Litovel - Polanka
32 : 20
1 branek
25.04. [AI118]
Bystřice p.H. - Litovel
31 : 28
2 branek
10.04. [AI111]
Litovel - Rožnov p/R
42 : 31
3 branek
27.03. [AI107]
Frýdek-Místek - Litovel
34 : 26
1 branek
20.03. [AI098]
Litovel - Zlín
35 : 29
4 branek
13.03. [AI096]
Olomouc - Litovel
27 : 28
0 branek
06.03. [AI085]
Litovel - Přerov
33 : 24
3 branek
27.02. [AI084]
Litovel - Luhačovice
43 : 26
1 branek
20.02. [AI074]
V. Bystřice - Litovel
24 : 26
1 branek
13.02. [AI071]
Litovel - Hranice
20 : 22
2 branek
22.11. [AI063]
Litovel - Maloměřice
28 : 34
1 branek
14.11. [AI058]
Polanka - Litovel
27 : 26
1 branek
07.11. [AI052]
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
3 branek
24.10. [AI045]
Rožnov p/R - Litovel
30 : 30
1 branek
17.10. [AI041]
Litovel - Frýdek-Místek
36 : 26
2 branek
11.10. [AI032]
Zlín - Litovel
27 : 25
0 branek
03.10. [AI030]
Litovel - Olomouc
33 : 29
3 branek
20.09. [AI018]
Luhačovice - Litovel
31 : 49
3 branek
12.09. [AI008]
Litovel - V. Bystřice
25 : 24
2 branek
06.09. [AI005]
Hranice - Litovel
26 : 20
1 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
video
online
Prostějov - Ostrava
30 : 28
video
online
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
video
online
Hranice - Brno
39 : 20
video
online
Zubří - Zlín
44 : 19
video
online
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
22
20
1
1
837 : 471
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
761 : 531
38
3
Zubří
22
18
0
4
806 : 475
36
4
N.Veselí
22
14
0
8
617 : 616
28
5
Frýdek-Místek
22
13
1
8
626 : 583
27
6
Hranice
22
11
1
10
628 : 607
23
7
Ostrava
22
9
1
12
621 : 652
19
8
V. Bystřice
22
8
2
12
559 : 613
18
9
Zlín
22
7
2
13
572 : 721
16
10
Maloměřice
22
4
1
17
475 : 660
9
11
Brno
22
3
1
18
451 : 720
7
12
Prostějov
22
1
0
21
499 : 803
2
Tabulka střelců
Lukáš Hamrla
HC Zlín
174
Jan Užek
HCB Karviná
167
Martin Třetina
TJ Cement Hranice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Hamrla
HC Zlín
40
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
39
Jan Užek
HCB Karviná
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Baštan
TJ Cement Hranice
52
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
50
Petr Břišč
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.