Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žáci
Josef Jonáš
Post
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
149
Starty
1.liga mladších dorostenců Č
27.03. [AJ104]
Dukla - S.Vršovice
36 : 30
6 branek
20.03. [AJ102]
Lovosice - Dukla
19 : 23
5 branek
13.03. [AJ091]
HC Plzeň - Dukla
25 : 25
10 branek
06.03. [AJ090]
Dukla - Strakonice
28 : 22
12 branek
28.02. [AJ080]
Liberec - Dukla
22 : 33
8 branek
20.02. [AJ077]
Dukla - Náchod
27 : 22
3 branek
13.02. [AJ069]
Třeboň - Dukla
20 : 35
10 branek
17.11. [AJ064]
Ml. Boleslav - Dukla
18 : 21
5 branek
14.11. [AJ058]
Dukla - Louny
33 : 19
4 branek
08.11. [AJ051]
Loko Plzeň - Dukla
34 : 25
2 branek
24.10. [AJ047]
Dukla - Jičín
23 : 29
5 branek
10.10. [AJ036]
Dukla - Lovosice
27 : 20
6 branek
03.10. [AJ025]
Dukla - HC Plzeň
33 : 17
3 branek
26.09. [AJ024]
Strakonice - Dukla
16 : 22
1 branek
19.09. [AJ014]
Dukla - Liberec
42 : 16
4 branek
12.09. [AJ011]
Náchod - Dukla
24 : 19
4 branek
05.09. [AJ003]
Dukla - Třeboň
37 : 14
3 branek
2.liga mladších dorostenců Č
17.04. [AL044]
Kobylisy - Kutná Hora
39 : 19
1 branek
28.03. [AL035]
Kobylisy - D.Králové
30 : 17
7 branek
20.03. [AL031]
Kobylisy - Ústí n.L.
29 : 20
7 branek
11.10. [AL024]
Kobylisy - Č.Budějovice
30 : 23
7 branek
04.10. [AL017]
Kobylisy - Náchod B
39 : 20
9 branek
27.09. [AL016]
Kutná Hora - Kobylisy
23 : 30
8 branek
20.09. [AL010]
Kobylisy - Zruč n.S.
31 : 16
2 branek
13.09. [AL007]
D.Králové - Kobylisy
23 : 40
5 branek
06.09. [AL003]
Ústí n.L. - Kobylisy
22 : 29
12 branek
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žáci - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 16
video
online
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
video
online
N. Veselí - Talent A
19 : 19
video
online
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
video
online
Karviná A - N. Veselí
27 : 10
video
online
Talent A - Ostrava A
19 : 26
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
video
online
Talent A - Kopřivnice A
20 : 36
video
online
Ostrava A - N. Veselí
22 : 25
video
online
Talent A - Karviná A
15 : 34
video
online
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
video
online
N. Veselí - Č.Budějovice A
20 : 19
video
online
Karviná A - Ostrava A
28 : 13
video
online
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
video
online
N. Veselí - Kopřivnice A
19 : 29
Tabulka střelců
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
40
David Zima
KH Kopřivnice A
31
Adam Borys
HCB Karviná A
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
12
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
12
David Melichar
Sokol Nové Veselí
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Řezáč
Loko České Budějovice A
10
Martin Mucha
Talent Plzeň A
10
David Zima
KH Kopřivnice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.