Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jan Grosse
Post
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
74
Starty
1.liga mladších dorostenců Č
24.04. [AJ116]
Lovosice - Jičín
23 : 31
2 branek
13.03. [AJ092]
Strakonice - Lovosice
36 : 27
4 branek
06.03. [AJ089]
Lovosice - Liberec
34 : 22
7 branek
27.02. [AJ081]
Náchod - Lovosice
26 : 19
0 branek
20.02. [AJ076]
Lovosice - Třeboň
30 : 21
2 branek
14.02. [AJ070]
Ml. Boleslav - Lovosice
22 : 30
6 branek
21.11. [AJ063]
Louny - Lovosice
22 : 23
0 branek
14.11. [AJ059]
Lovosice - Loko Plzeň
27 : 37
1 branek
07.11. [AJ050]
Jičín - Lovosice
33 : 26
1 branek
28.09. [AJ023]
Liberec - Lovosice
21 : 33
0 branek
19.09. [AJ015]
Lovosice - Náchod
21 : 31
1 branek
05.09. [AJ004]
Lovosice - Ml. Boleslav
36 : 21
2 branek
2.liga mladších dorostenců Č
09.05. [AL055]
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
2 branek
29.04. [AL050]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
31 : 30
7 branek
25.04. [AL048]
D.Králové - Ústí n.L.
27 : 24
5 branek
20.03. [AL031]
Kobylisy - Ústí n.L.
29 : 20
7 branek
17.10. [AL027]
Ústí n.L. - Kutná Hora
38 : 34
4 branek
10.10. [AL022]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
30 : 22
3 branek
03.10. [AL020]
Ústí n.L. - D.Králové
41 : 31
8 branek
26.09. [AL013]
Náchod B - Ústí n.L.
22 : 23
5 branek
12.09. [AL006]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
29 : 29
6 branek
06.09. [AL003]
Ústí n.L. - Kobylisy
22 : 29
1 branek
Předchozí kola
3.kolo - výsledky
video
online
Holešov - Kolín
27 : 23
video
online
Jablonec A - Dukla
26 : 35
video
online
Sokolnice - Kopřivnice
24 : 33
video
online
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
video
online
Sez. Ústí - Plzeň
28 : 29
video
online
Náchod - Přerov
28 : 27
video
online
Slavia - Litovel
27 : 29
video
online
Most - Karviná
16 : 41
video
online
Hustopeče - Frýdek-Místek
24 : 25
video
online
TJ Sokol Bělá - Jičín
15 : 32
video
online
V. Meziříčí A - Třeboň
23 : 32
video
online
Šumperk - Napajedla A
41 : 26
video
online
Bystřice A - Karviná j.
33 : 34
video
online
Vsetín - Zubří
28 : 53
video
online
Chodov - Lovosice
26 : 35
video
online
Košutka A - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.