Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Tomáš Mička
Post
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
24
Starty
1.liga starších dorostenců
01.05. [AG124]
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
2 branek
25.04. [AG118]
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
1 branek
07.11. [AG052]
Kopřivnice - Zubří
32 : 35
0 branek
25.10. [AG045]
Karviná - Kopřivnice
31 : 18
0 branek
10.10. [AG032]
Třeboň - Kopřivnice
24 : 26
0 branek
1.liga mladších dorostenců M
08.05. [AK129]
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
4 branek
01.05. [AK124]
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
3 branek
25.04. [AK118]
Zubří - Kopřivnice
30 : 26
4 branek
10.04. [AK111]
Kopřivnice - Karviná
25 : 24
3 branek
27.03. [AK107]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 26
0 branek
20.03. [AK098]
Kopřivnice - Zlín
37 : 26
0 branek
13.03. [AK096]
Ostrava - Kopřivnice
30 : 35
0 branek
06.03. [AK085]
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 19
0 branek
07.11. [AK052]
Kopřivnice - Zubří
40 : 32
0 branek
25.10. [AK045]
Karviná - Kopřivnice
31 : 30
0 branek
17.10. [AK041]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
2 branek
03.10. [AK030]
Kopřivnice - Ostrava
46 : 21
2 branek
27.09. [AK019]
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
0 branek
20.09. [AK018]
Brno - Kopřivnice
15 : 42
3 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.