Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
David Melichar
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
66
Počet branek
164
Starty
1.liga mladších dorostenců M
09.05. [AK127]
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
1 branek
01.05. [AK121]
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
0 branek
25.04. [AK115]
N.Veselí - Hranice
30 : 24
0 branek
10.04. [AK109]
Zlín - N.Veselí
41 : 32
1 branek
14.03. [AK091]
N.Veselí - Prostějov
40 : 29
2 branek
06.03. [AK085]
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 19
0 branek
28.02. [AK079]
N.Veselí - Zubří
26 : 25
0 branek
14.02. [AK067]
N.Veselí - Karviná
28 : 29
0 branek
20.11. [AK061]
V. Bystřice - N.Veselí
22 : 23
0 branek
15.11. [AK055]
N.Veselí - Frýdek-Místek
36 : 22
0 branek
08.11. [AK049]
Hranice - N.Veselí
32 : 25
0 branek
25.10. [AK043]
N.Veselí - Zlín
36 : 25
2 branek
17.10. [AK037]
Maloměřice - N.Veselí
23 : 30
0 branek
11.10. [AK031]
N.Veselí - Ostrava
32 : 26
0 branek
27.09. [AK019]
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
0 branek
13.09. [AK007]
N.Veselí - Brno
31 : 16
3 branek
06.09. [AK001]
Karviná - N.Veselí
43 : 12
0 branek
Žákovská liga starších žáků
17.04. [AO185]
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
3 branek
17.04. [AO183]
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
0 branek
17.04. [AO182]
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
0 branek
28.03. [AO164]
Náchod "A" - N. Veselí
20 : 26
6 branek
28.03. [AO161]
N. Veselí - Kopřivnice A
21 : 29
2 branek
28.03. [AO158]
N. Veselí - Zubří A
20 : 20
4 branek
28.03. [AO155]
Jablonec - N. Veselí
16 : 24
6 branek
07.03. [AO137]
Kopřivnice A - N. Veselí
21 : 11
0 branek
07.03. [AO135]
N. Veselí - Ostrava A
20 : 14
4 branek
07.03. [AO131]
N. Veselí - Chodov
18 : 16
3 branek
07.03. [AO129]
N. Veselí - Karviná A
10 : 20
3 branek
07.03. [AO126]
Jablonec - N. Veselí
19 : 20
2 branek
13.02. [AO124]
Olomouc - N. Veselí
11 : 23
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.