Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Marek Sléha
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
3
Starty
1.liga mužů
25.04. [AB118]
Bystřice A - Litovel
32 : 40
0 branek
2.liga mužů SM
18.10. [AF040]
Holešov - Šumperk
24 : 25
0 branek
27.09. [AF023]
Šumperk - Trnávka
34 : 29
0 branek
13.09. [AF012]
Šumperk - Zubří jun.
31 : 35
0 branek
06.09. [AF001]
Šumperk - Havířov
39 : 29
0 branek
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Litovel
28 : 39
0 branek
30.04. [AI124]
Litovel - Polanka
32 : 20
0 branek
25.04. [AI118]
Bystřice p.H. - Litovel
31 : 28
0 branek
10.04. [AI111]
Litovel - Rožnov p/R
42 : 31
0 branek
27.03. [AI107]
Frýdek-Místek - Litovel
34 : 26
0 branek
20.03. [AI098]
Litovel - Zlín
35 : 29
0 branek
13.03. [AI096]
Olomouc - Litovel
27 : 28
1 branek
06.03. [AI085]
Litovel - Přerov
33 : 24
0 branek
27.02. [AI084]
Litovel - Luhačovice
43 : 26
2 branek
20.02. [AI074]
V. Bystřice - Litovel
24 : 26
0 branek
13.02. [AI071]
Litovel - Hranice
20 : 22
0 branek
22.11. [AI063]
Litovel - Maloměřice
28 : 34
0 branek
14.11. [AI058]
Polanka - Litovel
27 : 26
0 branek
07.11. [AI052]
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
0 branek
24.10. [AI045]
Rožnov p/R - Litovel
30 : 30
0 branek
17.10. [AI041]
Litovel - Frýdek-Místek
36 : 26
0 branek
11.10. [AI032]
Zlín - Litovel
27 : 25
0 branek
03.10. [AI030]
Litovel - Olomouc
33 : 29
0 branek
27.09. [AI019]
Přerov - Litovel
34 : 25
0 branek
12.09. [AI008]
Litovel - V. Bystřice
25 : 24
0 branek
06.09. [AI005]
Hranice - Litovel
26 : 20
0 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.