Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Horák
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
73
Starty
2.liga mužů SM
08.05. [AF130]
Polanka A - Olomouc
30 : 31
3 branek
27.03. [AF104]
Polanka A - Vsetín
29 : 28
0 branek
13.03. [AF091]
Havířov - Polanka A
28 : 28
0 branek
13.09. [AF011]
Házená Uničov - Polanka A
31 : 32
0 branek
Český pohár mužů
28.08. [AN026]
Paskov A - Polanka A
35 : 32
1 branek
SML Muži
13.06. [NA165]
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
7 branek
06.06. [NA159]
Veselá "B" - Polanka B
24 : 30
0 branek
29.05. [NA150]
Polanka B - Veselá "A"
20 : 22
2 branek
16.05. [NA135]
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
3 branek
08.05. [NA133]
Krnov - Polanka B
21 : 47
9 branek
28.03. [NA094]
Třinec - Polanka B
21 : 24
7 branek
20.03. [NA172]
Hlučín - Polanka B
19 : 26
7 branek
11.03. [NA180]
Polanka B - Paskov B
26 : 29
1 branek
07.11. [NA068]
Polanka B - Veselá "B"
43 : 6
7 branek
01.11. [NA059]
Veselá "A" - Polanka B
31 : 22
0 branek
28.10. [NA081]
Polanka B - Hlučín
29 : 19
3 branek
18.10. [NA044]
Suchdol n/O - Polanka B
25 : 21
2 branek
10.10. [NA042]
Polanka B - Krnov
31 : 19
1 branek
03.10. [NA029]
Polanka B - Krmelín
22 : 29
1 branek
28.09. [NA089]
Paskov B - Polanka B
23 : 23
0 branek
26.09. [NA028]
Klimkovice - Polanka B
22 : 23
3 branek
19.09. [NA016]
Polanka B - Rožnov p/R
33 : 19
9 branek
13.09. [NA013]
Nový Jičín - Polanka B
15 : 14
2 branek
05.09. [NA003]
Polanka B - Třinec
30 : 21
5 branek
Předchozí kola
6.kolo-semifinále - výsledky
video
online
Dukla - Lovosice
30 : 25
video
online
Zubří - Karviná
29 : 34
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.