Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jan Pindej
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
88
Starty
ZUBR Extraliga
07.03. [AA132]
Karviná - Frýdek-Místek
47 : 27
2 branek
1.liga mužů
01.05. [AB122]
Košutka A - Karviná j.
31 : 30
2 branek
25.04. [AB119]
Ostrava - Karviná j.
29 : 24
2 branek
11.04. [AB132]
Karviná j. - Náchod
32 : 26
3 branek
28.03. [AB106]
Karviná j. - Brno
29 : 33
0 branek
21.03. [AB100]
Jičín - Karviná j.
16 : 31
0 branek
14.03. [AB093]
Karviná j. - Chodov
36 : 24
3 branek
28.02. [AB080]
Karviná j. - Kostelec A
29 : 24
0 branek
21.02. [AB078]
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
0 branek
14.02. [AB067]
N.Veselí - Karviná j.
28 : 29
0 branek
25.10. [AB045]
Karviná j. - Litovel
30 : 27
4 branek
07.10. [AB034]
Karviná j. - Jičín
27 : 17
0 branek
04.10. [AB027]
Chodov - Karviná j.
25 : 28
3 branek
20.09. [AB014]
Kostelec A - Karviná j.
27 : 36
0 branek
13.09. [AB012]
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
0 branek
06.09. [AB001]
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
0 branek
1.liga starších dorostenců
09.05. [AG132]
Karviná - Bohunice
38 : 19
3 branek
01.05. [AG122]
Třeboň - Karviná
29 : 33
2 branek
25.04. [AG119]
Karviná - Ostrava
44 : 28
3 branek
10.04. [AG111]
Kopřivnice - Karviná
25 : 31
6 branek
28.03. [AG106]
Karviná - Loko Plzeň
31 : 23
1 branek
21.03. [AG100]
Jičín - Karviná
39 : 30
3 branek
14.03. [AG093]
Karviná - Vsetín
51 : 16
1 branek
06.03. [AG089]
Lovosice - Karviná
24 : 34
4 branek
26.02. [AG080]
Karviná - Dukla
35 : 34
10 branek
21.02. [AG078]
Zubří - Karviná
33 : 26
5 branek
14.02. [AG067]
N.Veselí - Karviná
26 : 38
3 branek
25.10. [AG045]
Karviná - Kopřivnice
31 : 18
3 branek
14.10. [AG040]
Loko Plzeň - Karviná
28 : 31
1 branek
07.10. [AG034]
Karviná - Jičín
29 : 36
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.