Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Pavel Etrich
Post
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
177 cm
Váha
65 kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
ZUBR Extraliga
08.05. [AA183]
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
1 branek
02.05. [AA181]
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3 branek
24.04. [AA179]
Dvůr Králové - Třeboň
20 : 26
0 branek
11.04. [AA177]
Přerov - Dvůr Králové
31 : 23
2 branek
03.04. [AA157]
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
33 : 28
0 branek
27.03. [AA173]
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
0 branek
06.03. [AA130]
Dukla - Dvůr Králové
41 : 21
0 branek
27.02. [AA123]
Dvůr Králové - Zubří
25 : 30
1 branek
13.02. [AA108]
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 25
0 branek
10.02. [AA097]
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
0 branek
11.12. [AA086]
Plzeň - Dvůr Králové
35 : 21
0 branek
05.12. [AA083]
Dvůr Králové - Jičín
22 : 33
0 branek
29.11. [AA075]
Hranice - Dvůr Králové
43 : 26
2 branek
21.11. [AA064]
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
0 branek
14.11. [AA057]
Zubří - Dvůr Králové
45 : 20
0 branek
11.10. [AA031]
Přerov - Dvůr Králové
35 : 22
0 branek
19.09. [AA017]
Jičín - Dvůr Králové
28 : 21
0 branek
29.08. [AA119]
Karviná - Dvůr Králové
35 : 20
1 branek
Baráž muži
22.05. [ABA002]
Dvůr Králové - Brno
30 : 33
0 branek
15.05. [ABA001]
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
0 branek
Český pohár mužů
25.11. [AN070]
Dvůr Králové - Třeboň
24 : 26
1 branek
17.11. [AN052]
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
0 branek
Oblastní přebor - muži
05.06. [IA027]
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 33
8 branek
16.05. [IA021]
D.Králové B - Náchod "B"
35 : 34
3 branek
07.05. [IA018]
Ž. Brod - D.Králové B
25 : 25
2 branek
17.04. [IA016]
SK Turnov - D.Králové B
26 : 28
6 branek
07.11. [IA012]
D.Králové B - Ž. Brod
25 : 17
5 branek
31.10. [IA011]
Náchod "B" - D.Králové B
29 : 24
1 branek
18.10. [IA002]
D.Králové B - SK Turnov
42 : 23
6 branek
17.10. [IA009]
D.Králové B - Ledeč n. S. "B"
40 : 10
4 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.