Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Roman Bláha
Post
pravá spojka
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
28
Starty
1.liga mužů
09.05. [AB127]
N.Veselí - Jičín
30 : 22
1 branek
01.05. [AB121]
Náchod - N.Veselí
23 : 28
0 branek
25.04. [AB115]
N.Veselí - Chodov
30 : 26
2 branek
10.04. [AB109]
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
0 branek
28.03. [AB103]
N.Veselí - Napajedla A
26 : 26
2 branek
20.03. [AB097]
Ostrava - N.Veselí
29 : 25
4 branek
14.03. [AB091]
N.Veselí - Kostelec A
27 : 26
2 branek
06.03. [AB085]
Litovel - N.Veselí
29 : 25
3 branek
28.02. [AB079]
N.Veselí - Bystřice A
32 : 34
0 branek
20.02. [AB073]
Brno - N.Veselí
38 : 18
0 branek
14.02. [AB067]
N.Veselí - Karviná j.
28 : 29
2 branek
22.11. [AB061]
Jičín - N.Veselí
31 : 25
1 branek
15.11. [AB055]
N.Veselí - Náchod
23 : 24
0 branek
08.11. [AB049]
Chodov - N.Veselí
31 : 18
3 branek
25.10. [AB043]
N.Veselí - Košutka A
37 : 26
1 branek
18.10. [AB037]
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
2 branek
11.10. [AB031]
N.Veselí - Ostrava
37 : 26
4 branek
04.10. [AB025]
Kostelec A - N.Veselí
24 : 24
0 branek
27.09. [AB019]
N.Veselí - Litovel
21 : 22
0 branek
20.09. [AB013]
Bystřice A - N.Veselí
33 : 25
1 branek
13.09. [AB007]
N.Veselí - Brno
22 : 28
0 branek
06.09. [AB001]
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN040]
Ledeč n.S. - N.Veselí
24 : 18
0 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.