Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Pavel Hron
Post
levá spojka
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
24
Starty
1.liga mužů
09.05. [AB127]
N.Veselí - Jičín
30 : 22
3 branek
01.05. [AB121]
Náchod - N.Veselí
23 : 28
1 branek
25.04. [AB115]
N.Veselí - Chodov
30 : 26
0 branek
10.04. [AB109]
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
1 branek
28.03. [AB103]
N.Veselí - Napajedla A
26 : 26
2 branek
20.03. [AB097]
Ostrava - N.Veselí
29 : 25
1 branek
14.03. [AB091]
N.Veselí - Kostelec A
27 : 26
2 branek
06.03. [AB085]
Litovel - N.Veselí
29 : 25
1 branek
28.02. [AB079]
N.Veselí - Bystřice A
32 : 34
0 branek
20.02. [AB073]
Brno - N.Veselí
38 : 18
0 branek
14.02. [AB067]
N.Veselí - Karviná j.
28 : 29
1 branek
15.11. [AB055]
N.Veselí - Náchod
23 : 24
1 branek
08.11. [AB049]
Chodov - N.Veselí
31 : 18
1 branek
25.10. [AB043]
N.Veselí - Košutka A
37 : 26
4 branek
18.10. [AB037]
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
0 branek
27.09. [AB019]
N.Veselí - Litovel
21 : 22
4 branek
13.09. [AB007]
N.Veselí - Brno
22 : 28
0 branek
06.09. [AB001]
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
1 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN040]
Ledeč n.S. - N.Veselí
24 : 18
1 branek
Předchozí kola
7.kolo-finále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
1
1
0
0
26 : 20
2
2
Karviná
1
0
0
1
20 : 26
0
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.