Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Pavel Biskup
Post
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1969
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
0
Starty
2.liga mužů SVČ
07.05. [AD127]
Ústí n.L. - Most
32 : 24
0 branek
01.05. [AD121]
Kolín - Ústí n.L.
29 : 32
0 branek
25.04. [AD115]
Ústí n.L. - Jablonec A
26 : 25
0 branek
11.04. [AD109]
Hr.Králové - Ústí n.L.
29 : 36
0 branek
27.03. [AD103]
Ústí n.L. - Chomutov
34 : 24
0 branek
20.03. [AD097]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
38 : 27
0 branek
13.03. [AD091]
Ústí n.L. - Dukla j.
35 : 33
0 branek
03.03. [AD085]
Louny - Ústí n.L.
30 : 25
0 branek
20.02. [AD073]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 26
0 branek
14.02. [AD067]
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
0 branek
22.11. [AD061]
Most - Ústí n.L.
22 : 25
0 branek
14.11. [AD055]
Ústí n.L. - Kolín
28 : 25
0 branek
07.11. [AD049]
Jablonec A - Ústí n.L.
29 : 25
0 branek
24.10. [AD043]
Ústí n.L. - Hr.Králové
29 : 22
0 branek
17.10. [AD037]
Chomutov - Ústí n.L.
24 : 21
0 branek
10.10. [AD031]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
26 : 20
0 branek
03.10. [AD025]
Dukla j. - Ústí n.L.
25 : 25
0 branek
26.09. [AD019]
Ústí n.L. - Louny
27 : 25
0 branek
20.09. [AD013]
Pardubice - Ústí n.L.
34 : 23
0 branek
13.09. [AD007]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 32
0 branek
06.09. [AD001]
Slavia - Ústí n.L.
21 : 23
0 branek
Český pohár mužů
29.08. [AN011]
Liberec - Ústí n.L.
30 : 22
0 branek
Severočeská liga muži
24.04. [DA062]
Varnsdorf - Chemička "B"
20 : 23
0 branek
11.04. [DA053]
Děčín - Chemička "B"
33 : 16
0 branek
27.03. [DA048]
Chemička "B" - Liberec
28 : 31
0 branek
31.10. [DA037]
Chemička "B" - Česká Lípa
28 : 28
0 branek
18.10. [DA025]
Žatec - Chemička "B"
33 : 27
0 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo-finále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
1
1
0
0
26 : 20
2
2
Karviná
1
0
0
1
20 : 26
0
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.