Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Boris Aspridis
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
93
Starty
ZUBR Extraliga
20.02. [AA110]
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
19 : 18
0 branek
15.11. [AA055]
Přerov - Frýdek-Místek
28 : 24
0 branek
17.10. [AA041]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
0 branek
11.10. [AA033]
Frýdek-Místek - Plzeň
28 : 33
0 branek
27.09. [AA022]
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 28
0 branek
19.09. [AA015]
Lovosice - Frýdek-Místek
28 : 23
0 branek
16.09. [AA120]
Frýdek-Místek - Třeboň
33 : 28
2 branek
13.09. [AA011]
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 32
0 branek
05.09. [AA002]
Zubří - Frýdek-Místek
43 : 27
0 branek
1.liga mužů
09.05. [AB130]
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
2 branek
25.04. [AB119]
Ostrava - Karviná j.
29 : 24
0 branek
10.04. [AB110]
Ostrava - Náchod
27 : 28
3 branek
27.03. [AB108]
Košutka A - Ostrava
29 : 33
7 branek
20.03. [AB097]
Ostrava - N.Veselí
29 : 25
3 branek
13.03. [AB096]
Ostrava - Litovel
30 : 30
4 branek
06.03. [AB086]
Brno - Ostrava
43 : 27
4 branek
27.02. [AB083]
Ostrava - Jičín
37 : 21
7 branek
21.02. [AB075]
Chodov - Ostrava
35 : 31
9 branek
13.02. [AB070]
Ostrava - Napajedla A
33 : 26
4 branek
21.11. [AB064]
Ostrava - Kostelec A
22 : 26
4 branek
08.11. [AB053]
Karviná j. - Ostrava
34 : 30
5 branek
24.10. [AB044]
Náchod - Ostrava
30 : 28
3 branek
18.10. [AB042]
Ostrava - Košutka A
31 : 24
6 branek
11.10. [AB031]
N.Veselí - Ostrava
37 : 26
5 branek
03.10. [AB030]
Litovel - Ostrava
32 : 27
8 branek
26.09. [AB020]
Ostrava - Brno
31 : 36
5 branek
20.09. [AB017]
Jičín - Ostrava
29 : 22
4 branek
12.09. [AB009]
Ostrava - Chodov
30 : 27
2 branek
05.09. [AB004]
Napajedla A - Ostrava
27 : 29
6 branek
Český pohár mužů
25.11. [AN066]
Frýdek-Místek - Zubří
17 : 47
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice A - Ivančice
29 : 20
video
online
Prostějov - Tišnov
37 : 33
video
online
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
video
online
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
video
online
Hustopeče - Zlín A
26 : 23
video
online
Telnice - Bohunice A
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
21
0
1
669 : 507
42
2
Maloměřice A
22
15
0
7
623 : 576
30
3
Zlín A
22
14
0
8
609 : 568
28
4
V. Meziříčí A
22
13
1
8
618 : 563
27
5
Ivančice
22
11
1
10
606 : 596
23
6
Prostějov
22
10
1
11
588 : 598
21
7
Bohunice A
22
9
3
10
567 : 576
21
8
Telnice
22
9
2
11
638 : 647
20
9
Juliánov A
22
8
1
13
576 : 623
17
10
SK Kuřim A
22
8
0
14
596 : 650
16
11
H.Brod
22
5
0
17
534 : 651
10
12
Tišnov
22
4
1
17
632 : 701
9
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
174
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
147
Ivan Minařík
SK HC Tišnov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
60
Václav Kůra
SHC Maloměřice A
36
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí A
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Petr Mylbachr
SK Kuřim A
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.