Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Michal Valečko
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
75
Starty
2.liga mužů SM
08.05. [AF130]
Polanka A - Olomouc
30 : 31
4 branek
24.04. [AF117]
Polanka A - Holešov
29 : 29
5 branek
18.04. [AF124]
L.Zubří A - Polanka A
27 : 31
3 branek
10.04. [AF113]
V. Bystřice - Polanka A
26 : 29
8 branek
27.03. [AF104]
Polanka A - Vsetín
29 : 28
3 branek
20.03. [AF102]
Trnávka - Polanka A
34 : 31
1 branek
13.03. [AF091]
Havířov - Polanka A
28 : 28
1 branek
06.03. [AF090]
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
4 branek
20.02. [AF077]
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
7 branek
13.02. [AF069]
Paskov A - Polanka A
21 : 25
5 branek
14.11. [AF058]
Polanka A - L.Zubří A
29 : 20
4 branek
08.11. [AF051]
Holešov - Polanka A
29 : 24
7 branek
24.10. [AF047]
Polanka A - V. Bystřice
39 : 15
2 branek
17.10. [AF038]
Vsetín - Polanka A
37 : 35
4 branek
03.10. [AF025]
Polanka A - Havířov
31 : 17
2 branek
27.09. [AF024]
Zubří jun. - Polanka A
26 : 30
3 branek
19.09. [AF014]
Polanka A - Šumperk
31 : 36
2 branek
13.09. [AF011]
Házená Uničov - Polanka A
31 : 32
6 branek
05.09. [AF003]
Polanka A - Paskov A
33 : 26
4 branek
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Ostrava
32 : 24
video
online
Trnávka - Napajedla A
34 : 36
video
online
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
video
online
Paskov A - Karviná j.
17 : 35
video
online
Házená Uničov - Sokolnice
18 : 29
video
online
Kutná Hora - Litovel
19 : 38
video
online
Holešov - Telnice
35 : 33
video
online
Kolín - Strakonice
36 : 15
video
online
Liberec - Most
33 : 35
video
online
Juliánov A - Hustopeče
19 : 34
video
online
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
video
online
Ledeč n.S. - N.Veselí
24 : 18
video
online
TJ Sokol Bělá - Praha 4
26 : 25
video
online
Prostějov - Bystřice A
25 : 36
video
online
V. Meziříčí A - Kostelec A
32 : 25
video
online
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
video
online
Slavia - Písek
31 : 29
video
online
Žatec - Košutka A
21 : 38
video
online
Loko Plzeň j. - Chodov
27 : 29
video
online
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.