Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Mistrovství ČR starších žáků
Adam Zdráhala
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
105
Starty
2.liga mužů SM
08.05. [AF130]
Polanka A - Olomouc
30 : 31
1 branek
24.04. [AF117]
Polanka A - Holešov
29 : 29
2 branek
18.04. [AF124]
L.Zubří A - Polanka A
27 : 31
4 branek
10.04. [AF113]
V. Bystřice - Polanka A
26 : 29
2 branek
27.03. [AF104]
Polanka A - Vsetín
29 : 28
3 branek
20.03. [AF102]
Trnávka - Polanka A
34 : 31
6 branek
13.03. [AF091]
Havířov - Polanka A
28 : 28
0 branek
06.03. [AF090]
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
4 branek
26.02. [AF080]
Šumperk - Polanka A
38 : 21
4 branek
20.02. [AF077]
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
4 branek
13.02. [AF069]
Paskov A - Polanka A
21 : 25
1 branek
21.11. [AF064]
Olomouc - Polanka A
34 : 30
0 branek
24.10. [AF047]
Polanka A - V. Bystřice
39 : 15
3 branek
17.10. [AF038]
Vsetín - Polanka A
37 : 35
5 branek
10.10. [AF036]
Polanka A - Trnávka
40 : 26
7 branek
03.10. [AF025]
Polanka A - Havířov
31 : 17
1 branek
27.09. [AF024]
Zubří jun. - Polanka A
26 : 30
0 branek
19.09. [AF014]
Polanka A - Šumperk
31 : 36
3 branek
13.09. [AF011]
Házená Uničov - Polanka A
31 : 32
1 branek
05.09. [AF003]
Polanka A - Paskov A
33 : 26
3 branek
SML Muži
13.06. [NA165]
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
7 branek
29.05. [NA150]
Polanka B - Veselá "A"
20 : 22
5 branek
16.05. [NA135]
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
7 branek
08.05. [NA133]
Krnov - Polanka B
21 : 47
5 branek
02.05. [NA120]
Krmelín - Polanka B
36 : 27
4 branek
10.10. [NA042]
Polanka B - Krnov
31 : 19
2 branek
03.10. [NA029]
Polanka B - Krmelín
22 : 29
6 branek
26.09. [NA028]
Klimkovice - Polanka B
22 : 23
9 branek
19.09. [NA016]
Polanka B - Rožnov p/R
33 : 19
5 branek
05.09. [NA003]
Polanka B - Třinec
30 : 21
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina H - výsledky
video
online
Ivančice - Jablonec
18 : 19
video
online
N. Veselí - Chodov
24 : 13
video
online
Náchod "A" - Ivančice
17 : 18
video
online
Jablonec - N. Veselí
17 : 23
video
online
Chodov - Náchod "A"
20 : 20
video
online
Ivančice - N. Veselí
12 : 22
video
online
Jablonec - Chodov
25 : 18
video
online
N. Veselí - Náchod "A"
14 : 21
video
online
Chodov - Ivančice
18 : 16
video
online
Náchod "A" - Jablonec
19 : 22
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.