Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Miroslav Bartoň
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.8.2013
Koučovaná utkání
ZUBR Extraliga
28.4. 18:30
AA172
Jičín - Kopřivnice
32 : 23
21.4. 18:30
AA171
Kopřivnice - Jičín
24 : 21
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
31.3. 19:00
AA165
Kopřivnice - Plzeň
31 : 29
17.3. 18:00
AA134
Kopřivnice - Dukla
26 : 35
13.3. 16:30
AA133
Dukla - Kopřivnice
32 : 21
7.3. 10:30
AA129
Lovosice - Kopřivnice
29 : 28
27.2. 18:00
AA124
Kopřivnice - Dukla
25 : 25
20.2. 18:00
AA111
Kopřivnice - Karviná
23 : 33
14.2. 17:00
AA107
Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 32
10.2. 18:00
AA098
Kopřivnice - Třeboň
29 : 26
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
9.12. 18:00
AA085
Kopřivnice - Přerov
28 : 28
5.12. 18:00
AA084
Kopřivnice - Plzeň
28 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
22.11. 10:30
AA063
Kopřivnice - Lovosice
29 : 24
14.11. 16:30
AA058
Dukla - Kopřivnice
27 : 20
7.11. 18:00
AA052
Kopřivnice - Zubří
25 : 37
25.10. 10:30
AA045
Karviná - Kopřivnice
38 : 28
21.10. 18:00
AA071
Kopřivnice - Hranice
25 : 25
17.10. 18:00
AA041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
10.10. 17:00
AA032
Třeboň - Kopřivnice
26 : 24
3.10. 18:00
AA030
Kopřivnice - Dvůr Králové
32 : 29
27.9. 11:00
AA019
Přerov - Kopřivnice
32 : 39
19.9. 18:00
AA018
Plzeň - Kopřivnice
31 : 26
16.9. 18:00
AA118
Zubří - Kopřivnice
41 : 24
12.9. 18:00
AA008
Kopřivnice - Jičín
28 : 28
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
1.liga starších dorostenců
28.11. 20:00
AG074
Jičín - Kopřivnice
35 : 32
10.10. 15:00
AG032
Třeboň - Kopřivnice
24 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Plzenec - Ml.Boleslav
23 : 19
video
online
Rokycany - Louny
30 : 31
video
online
Chrudim - L.Vršovice
32 : 25
video
online
Liberec - Náchod
27 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
17
0
1
588 : 406
34
2
Chodov
18
13
1
4
503 : 432
27
3
Chrudim
18
12
0
6
520 : 463
24
4
Liberec
18
11
1
6
546 : 525
23
5
Louny
18
10
0
8
488 : 488
20
6
Ml.Boleslav
18
9
0
9
450 : 431
18
7
L.Vršovice
18
6
0
12
444 : 496
12
8
Rokycany
18
5
0
13
450 : 543
10
9
Plzenec
18
4
0
14
400 : 517
8
10
Most
18
2
0
16
431 : 519
4
Tabulka střelců
Jan Reichl
TJ Sokol Chrudim
161
Martin Špinka
HK Rokycany
152
Marcel Mrština
HC TJ Náchod
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Špinka
HK Rokycany
39
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
37
Filip Ulmann
Liberec Handball
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Beluško
HK Rokycany
72
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
52
Felix Mužík
HK Rokycany
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.