Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
8.5. 10:30
AI112
Luhačovice - Bystřice p.H.
20 : 23
2.5. 11:45
AI125
Luhačovice - Maloměřice
26 : 34
21.3. 11:45
AI099
Luhačovice - Frýdek-Místek
18 : 30
14.2. 11:45
AI072
Luhačovice - V. Bystřice
19 : 33
8.11. 11:45
AI051
Luhačovice - Polanka
21 : 32
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:20
AO069
Rožnov p/R - Zlín
26 : 14
24.1. 15:25
AO068
Karviná A - Č.Budějovice A
22 : 16
24.1. 13:35
AO066
Zlín - Karviná A
10 : 27
24.1. 12:40
AO065
Rožnov p/R - Č.Budějovice A
9 : 17
24.1. 10:50
AO063
Č.Budějovice A - Zlín
28 : 6
2.liga žen M
1.5. 11:45
AT090
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
28.3. 15:00
AT067
Otrokovice B - Měnín
38 : 10
14.3. 17:00
AT058
Olomouc - Měnín
39 : 12
25.10. 15:00
AT029
Otrokovice B - V. Meziříčí
28 : 19
4.10. 17:00
AT018
Olomouc - V. Meziříčí
23 : 18
13.9. 13:15
AT010
Veselí n.M. - Otrokovice B
36 : 27
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 10:00
AX132
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
28.3. 13:00
AX105
Otrokovice - Zlín
23 : 28
27.2. 11:00
AX084
Vlčnov - Bohunice
27 : 20
25.10. 13:00
AX035
Otrokovice - V. Meziříčí
28 : 29
24.10. 13:00
AX032
Kunovice - Vlčnov
29 : 23
11.10. 11:00
AX030
Vlčnov - Zábřeh
24 : 30
13.9. 11:30
AX012
Veselí n.M. - Otrokovice
24 : 26
Žákovská liga starších žaček
17.4. 13:30
AZ119
Písek - Slavia
25 : 14
17.4. 11:00
AZ117
Slavia - Zora Olomouc
14 : 16
17.4. 08:30
AZ115
Zora Olomouc - Písek
13 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - V. Bystřice
30 : 20
video
online
Rožnov p/R - Frýdek-Místek
35 : 27
video
online
Polanka - Olomouc
28 : 24
video
online
Maloměřice - Litovel
28 : 39
video
online
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
video
online
Hranice - Luhačovice
45 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
22
18
1
3
742 : 545
37
2
Rožnov p/R
22
16
2
4
699 : 551
34
3
Hranice
22
17
0
5
633 : 481
34
4
Litovel
22
13
1
8
683 : 603
27
5
Zlín
22
12
2
8
633 : 607
26
6
V. Bystřice
22
11
1
10
574 : 539
23
7
Přerov
22
10
2
10
581 : 519
22
8
Polanka
22
11
0
11
541 : 585
22
9
Maloměřice
22
8
0
14
547 : 618
16
10
Olomouc
22
7
1
14
574 : 634
15
11
Bystřice p.H.
22
4
0
18
460 : 668
8
12
Luhačovice
22
0
0
22
482 : 799
0
Tabulka střelců
Eduard Beneš
HC Zlín
182
Matěj Konšel
Tatran Litovel
165
Pavel Vokál
DTJ Polanka
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
43
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
43
Martin Škůrek
TJ STM Olomouc
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
66
Josef Kaplan
HC Zlín
62
Jan Gottfried
Tatran Litovel
60
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.