Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
8.5. 10:30
AI112
Luhačovice - Bystřice p.H.
20 : 23
2.5. 11:45
AI125
Luhačovice - Maloměřice
26 : 34
21.3. 11:45
AI099
Luhačovice - Frýdek-Místek
18 : 30
14.2. 11:45
AI072
Luhačovice - V. Bystřice
19 : 33
8.11. 11:45
AI051
Luhačovice - Polanka
21 : 32
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:20
AO069
Rožnov p/R - Zlín
26 : 14
24.1. 15:25
AO068
Karviná A - Č.Budějovice A
22 : 16
24.1. 13:35
AO066
Zlín - Karviná A
10 : 27
24.1. 12:40
AO065
Rožnov p/R - Č.Budějovice A
9 : 17
24.1. 10:50
AO063
Č.Budějovice A - Zlín
28 : 6
2.liga žen M
1.5. 11:45
AT090
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
28.3. 15:00
AT067
Otrokovice B - Měnín
38 : 10
14.3. 17:00
AT058
Olomouc - Měnín
39 : 12
25.10. 15:00
AT029
Otrokovice B - V. Meziříčí
28 : 19
4.10. 17:00
AT018
Olomouc - V. Meziříčí
23 : 18
13.9. 13:15
AT010
Veselí n.M. - Otrokovice B
36 : 27
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 10:00
AX132
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
28.3. 13:00
AX105
Otrokovice - Zlín
23 : 28
27.2. 11:00
AX084
Vlčnov - Bohunice
27 : 20
25.10. 13:00
AX035
Otrokovice - V. Meziříčí
28 : 29
24.10. 13:00
AX032
Kunovice - Vlčnov
29 : 23
11.10. 11:00
AX030
Vlčnov - Zábřeh
24 : 30
13.9. 11:30
AX012
Veselí n.M. - Otrokovice
24 : 26
Žákovská liga starších žaček
17.4. 13:30
AZ119
Písek - Slavia
25 : 14
17.4. 11:00
AZ117
Slavia - Zora Olomouc
14 : 16
17.4. 08:30
AZ115
Zora Olomouc - Písek
13 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.