Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
13.2. 09:25
AO120
Lovosice A - N. Veselí
22 : 21
1.liga žen
24.4. 15:00
AR126
Zlín j. - Č.Budějovice
41 : 24
27.2. 13:00
AR079
H.Brod - Cheb
33 : 26
7.11. 12:00
AR044
Olomouc j. - Most
30 : 24
20.9. 10:30
AR014
Poruba A - Liberec
24 : 21
2.liga žen M
26.3. 18:00
AT068
Veselí n.M. - V. Meziříčí
31 : 25
20.9. 14:30
AT012
Poruba B - Veselí n.M.
23 : 16
1.liga starších dorostenek
24.4. 13:00
AU126
Zlín - Č.Budějovice
31 : 20
27.2. 15:00
AU079
H.Brod - Liberec
35 : 30
8.11. 12:30
AU044
Olomouc - Spartak Třebíč
43 : 20
20.9. 13:00
AU014
Poruba - J.Hradec
38 : 11
1.liga mladších dorostenek M
26.3. 16:00
AX106
Veselí n.M. - Bohunice
24 : 29
24.3. 17:00
AX107
Olomouc - Vlčnov
30 : 18
14.2. 11:00
AX071
Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 20
8.11. 10:30
AX044
Olomouc - Zábřeh
34 : 11
Český pohár žen
21.10. 17:30
AY021
Otrokovice - Olomouc
24 : 31
Jihomoravská liga play off
20.3. 18:45
LAP002
HK Ivančice B - Sokolnice
26 : 33
Jihomoravská liga A
21.11. 18:45
LA1050
HK Ivančice B - Bystřice n.P.
34 : 26
Divize dorostenců
20.3. 15:00
LC054
HK Ivančice - Újezd u Brna
31 : 31
Play off starších žáků
25.4. 16:00
LFP018
HK KP Brno A - Ivančice
25 : 28
20.3. 13:30
LFP002
Ivančice - N. Veselí
24 : 21
Divize starších žáků A
21.11. 13:45
LF1050
Ivančice - N. Veselí
31 : 27
Divize ml.žáků A osobka
21.11. 12:30
LHAO1050
Ivančice - N. Veselí
10 : 7
Divize ml.žáků A shootout
21.11. 12:30
LHAS1050
Ivančice - N. Veselí
18 : 14
Play out mladších žáků
25.4. 13:00
LHO030
Hustopeče - Sokolnice
12 : 16
Play out ml.žci osobka
25.4. 13:00
LHOO030
Hustopeče - Sokolnice
7 : 8
Play off mladších žáků
25.4. 14:30
LHP018
HK KP Brno - Ivančice
22 : 15
20.3. 12:30
LHP002
Ivančice - N. Veselí
14 : 17
Play off ml.žci osobka
25.4. 16:00
LHPO018
HK KP Brno A - Ivančice
11 : 9
20.3. 13:30
LHPO002
Ivančice - N. Veselí
8 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.