Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
27.2. 18:00
AA124
Kopřivnice - Dukla
25 : 25
10.2. 18:00
AA101
Hranice - Zubří
30 : 22
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE130
Prostějov - Tišnov
37 : 33
25.4. 10:30
AE118
Hustopeče - Ivančice
32 : 22
11.4. 17:00
AE113
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
20.3. 17:00
AE098
Ivančice - Zlín A
29 : 25
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
27.2. 17:00
AE079
H.Brod - Hustopeče
18 : 32
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
21.11. 17:00
AE063
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
8.11. 17:00
AE053
Tišnov - Telnice
35 : 41
18.10. 17:00
AE039
Juliánov A - Hustopeče
20 : 29
2.liga mužů SM
28.3. 16:30
AF106
Šumperk - Holešov
29 : 29
21.3. 10:30
AF099
Holešov - Házená Uničov
36 : 21
15.11. 16:00
AF056
Šumperk - Paskov A
33 : 24
25.10. 15:00
AF044
Házená Uničov - Olomouc
26 : 26
27.9. 10:30
AF023
Šumperk - Trnávka
34 : 29
26.9. 16:00
AF020
Olomouc - Holešov
29 : 26
1.liga starších dorostenců
28.2. 15:00
AG081
Bohunice - Lovosice
33 : 23
2.liga starších dorostenců M
30.4. 17:30
AI124
Litovel - Polanka
32 : 20
10.10. 10:45
AI031
Přerov - Olomouc
26 : 26
26.9. 14:00
AI020
Olomouc - Luhačovice
43 : 26
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK130
Prostějov - Ostrava
30 : 28
6.3. 17:00
AK090
Prostějov - Zubří
20 : 48
20.2. 17:00
AK077
Prostějov - Frýdek-Místek
17 : 31
Český pohár mužů
30.9. 19:30
AN030
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Žákovská liga starších žáků
13.2. 14:15
AO124
Olomouc - N. Veselí
11 : 23
13.2. 13:20
AO123
Strakonice A - Lovosice A
16 : 24
13.2. 10:55
AO121
Lovosice A - Olomouc
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.