Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žáci
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
27.2. 18:00
AA124
Kopřivnice - Dukla
25 : 25
10.2. 18:00
AA101
Hranice - Zubří
30 : 22
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE130
Prostějov - Tišnov
37 : 33
25.4. 10:30
AE118
Hustopeče - Ivančice
32 : 22
11.4. 17:00
AE113
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
20.3. 17:00
AE098
Ivančice - Zlín A
29 : 25
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
27.2. 17:00
AE079
H.Brod - Hustopeče
18 : 32
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
21.11. 17:00
AE063
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
8.11. 17:00
AE053
Tišnov - Telnice
35 : 41
18.10. 17:00
AE039
Juliánov A - Hustopeče
20 : 29
2.liga mužů SM
28.3. 16:30
AF106
Šumperk - Holešov
29 : 29
21.3. 10:30
AF099
Holešov - Házená Uničov
36 : 21
15.11. 16:00
AF056
Šumperk - Paskov A
33 : 24
25.10. 15:00
AF044
Házená Uničov - Olomouc
26 : 26
27.9. 10:30
AF023
Šumperk - Trnávka
34 : 29
26.9. 16:00
AF020
Olomouc - Holešov
29 : 26
1.liga starších dorostenců
28.2. 15:00
AG081
Bohunice - Lovosice
33 : 23
2.liga starších dorostenců M
30.4. 17:30
AI124
Litovel - Polanka
32 : 20
10.10. 10:45
AI031
Přerov - Olomouc
26 : 26
26.9. 14:00
AI020
Olomouc - Luhačovice
43 : 26
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK130
Prostějov - Ostrava
30 : 28
6.3. 17:00
AK090
Prostějov - Zubří
20 : 48
20.2. 17:00
AK077
Prostějov - Frýdek-Místek
17 : 31
Český pohár mužů
30.9. 19:30
AN030
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Žákovská liga starších žáků
13.2. 14:15
AO124
Olomouc - N. Veselí
11 : 23
13.2. 13:20
AO123
Strakonice A - Lovosice A
16 : 24
13.2. 10:55
AO121
Lovosice A - Olomouc
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žáci - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 16
video
online
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
video
online
N. Veselí - Talent A
19 : 19
video
online
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
video
online
Karviná A - N. Veselí
27 : 10
video
online
Talent A - Ostrava A
19 : 26
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
video
online
Talent A - Kopřivnice A
20 : 36
video
online
Ostrava A - N. Veselí
22 : 25
video
online
Talent A - Karviná A
15 : 34
video
online
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
video
online
N. Veselí - Č.Budějovice A
20 : 19
video
online
Karviná A - Ostrava A
28 : 13
video
online
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
video
online
N. Veselí - Kopřivnice A
19 : 29
Tabulka střelců
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
40
David Zima
KH Kopřivnice A
31
Adam Borys
HCB Karviná A
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
12
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
12
David Melichar
Sokol Nové Veselí
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Řezáč
Loko České Budějovice A
10
Martin Mucha
Talent Plzeň A
10
David Zima
KH Kopřivnice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.