Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
Rozpis soutěže
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
27.2. 18:00
AA124
Kopřivnice - Dukla
25 : 25
10.2. 18:00
AA101
Hranice - Zubří
30 : 22
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE130
Prostějov - Tišnov
37 : 33
25.4. 10:30
AE118
Hustopeče - Ivančice
32 : 22
11.4. 17:00
AE113
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
20.3. 17:00
AE098
Ivančice - Zlín A
29 : 25
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
27.2. 17:00
AE079
H.Brod - Hustopeče
18 : 32
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
21.11. 17:00
AE063
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
8.11. 17:00
AE053
Tišnov - Telnice
35 : 41
18.10. 17:00
AE039
Juliánov A - Hustopeče
20 : 29
2.liga mužů SM
28.3. 16:30
AF106
Šumperk - Holešov
29 : 29
21.3. 10:30
AF099
Holešov - Házená Uničov
36 : 21
15.11. 16:00
AF056
Šumperk - Paskov A
33 : 24
25.10. 15:00
AF044
Házená Uničov - Olomouc
26 : 26
27.9. 10:30
AF023
Šumperk - Trnávka
34 : 29
26.9. 16:00
AF020
Olomouc - Holešov
29 : 26
1.liga starších dorostenců
28.2. 15:00
AG081
Bohunice - Lovosice
33 : 23
2.liga starších dorostenců M
30.4. 17:30
AI124
Litovel - Polanka
32 : 20
10.10. 10:45
AI031
Přerov - Olomouc
26 : 26
26.9. 14:00
AI020
Olomouc - Luhačovice
43 : 26
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK130
Prostějov - Ostrava
30 : 28
6.3. 17:00
AK090
Prostějov - Zubří
20 : 48
20.2. 17:00
AK077
Prostějov - Frýdek-Místek
17 : 31
Český pohár mužů
30.9. 19:30
AN030
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Žákovská liga starších žáků
13.2. 14:15
AO124
Olomouc - N. Veselí
11 : 23
13.2. 13:20
AO123
Strakonice A - Lovosice A
16 : 24
13.2. 10:55
AO121
Lovosice A - Olomouc
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž muži - výsledky
video
online
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
video
online
Dvůr Králové - Brno
30 : 33
Tabulka střelců
Jan Hubáček
HK Královo Pole
15
Viktor Hastík
HK Královo Pole
14
Karel Hracha
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hubáček
HK Královo Pole
5
Viktor Hastík
HK Královo Pole
3
Jiří Klouček
1.HK Dvůr Králové
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové
8
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
8
Martin Ryšavý
HK Královo Pole
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.