Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Marek Damek
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 16:30
AE125
SK Kuřim A - Maloměřice A
30 : 29
24.4. 15:00
AE117
Prostějov - SK Kuřim A
34 : 23
14.3. 17:00
AE096
Tišnov - Ivančice
34 : 39
14.2. 16:30
AE072
SK Kuřim A - Juliánov A
31 : 22
24.10. 10:30
AE047
Prostějov - Juliánov A
31 : 28
5.9. 15:00
AE003
Prostějov - Zlín A
24 : 29
2.liga mužů SM
22.11. 11:00
AF061
V. Bystřice - Havířov
34 : 25
11.10. 15:00
AF033
Házená Uničov - Holešov
30 : 28
2.liga starších dorostenců M
27.2. 14:45
AI084
Litovel - Luhačovice
43 : 26
22.11. 09:30
AI061
V. Bystřice - Přerov
23 : 20
17.10. 15:00
AI039
V. Bystřice - Bystřice p.H.
29 : 19
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 17:00
AK117
Prostějov - Brno
22 : 34
20.11. 18:30
AK061
V. Bystřice - N.Veselí
22 : 23
24.10. 12:30
AK047
Prostějov - V. Bystřice
28 : 37
5.9. 17:00
AK003
Prostějov - Zlín
21 : 28
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN024
V. Bystřice - Šumperk
27 : 37
30.8. 14:30
AN029
Droždín - Vsetín
24 : 40
2.liga žen M
28.2. 17:00
AT047
Olomouc - Otrokovice B
28 : 23
3.10. 11:45
AT019
Veselí n.M. - Měnín
61 : 13
13.9. 17:00
AT009
Olomouc - Poruba B
25 : 21
1.liga starších dorostenek
20.3. 16:00
AU097
Spartak Třebíč - H.Brod
51 : 30
Žákovská liga starších žaček
23.1. 13:00
AZ007
Zora Olomouc - Zlín "A"
18 : 20
23.1. 08:50
AZ002
Velké Meziříčí - Zlín "A"
20 : 27
23.1. 08:00
AZ001
DHC Plzeň A - Zora Olomouc
12 : 27
Jihomoravská liga play out
2.5. 00:00
LAO012
SK Kuřim B - Juliánov B
32 : 21
Play off starších žáků
2.5. 00:00
LFP022
SK Kuřim - Bohunice
27 : 30
Play off mladších žáků
2.5. 00:00
LHP022
SK Kuřim - Bohunice
8 : 17
Play off ml.žci osobka
2.5. 00:00
LHPO022
SK Kuřim - Bohunice
8 : 10
Play off ml.žci shoot
1.5. 00:00
LHPS022
SK Kuřim - Bohunice
7 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - Zubří
24 : 31
video
online
Vsetín - Loko Plzeň
23 : 48
video
online
Dukla - Ostrava
43 : 26
video
online
Lovosice - Kopřivnice
22 : 30
video
online
N.Veselí - Jičín
31 : 41
video
online
Karviná - Bohunice
38 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
796 : 548
43
2
Karviná
22
19
0
3
777 : 550
38
3
Zubří
22
15
1
6
699 : 565
31
4
Dukla
22
15
1
6
776 : 634
31
5
Loko Plzeň
22
13
1
8
691 : 611
27
6
Kopřivnice
22
10
1
11
645 : 629
21
7
N.Veselí
22
10
1
11
685 : 688
21
8
Ostrava
22
8
0
14
664 : 695
16
9
Třeboň
22
7
1
14
615 : 646
15
10
Bohunice
22
6
1
15
592 : 654
13
11
Lovosice
22
3
0
19
521 : 745
6
12
Vsetín
22
1
0
21
465 : 961
2
Tabulka střelců
David Šůstek
Sokol Nové Veselí
214
Jakub Sviták
Dukla Praha
187
Vojtěch Štěch
TJ Jiskra Třeboň
177
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Šůstek
Sokol Nové Veselí
42
Martin Loskot
TJ Jiskra Třeboň
36
Filip Jung
Tatran Bohunice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Borovský
HK Lovosice
52
Lukáš Horký
HC Zubří
46
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.