Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
30.4. 17:30
AI124
Litovel - Polanka
32 : 20
11.4. 14:00
AI114
Hranice - Maloměřice
39 : 23
14.3. 10:00
AI091
Přerov - Polanka
25 : 15
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Rožnov p/R
21 : 25
8.11. 11:45
AI051
Luhačovice - Polanka
21 : 32
20.9. 11:45
AI018
Luhačovice - Litovel
31 : 49
4.9. 19:15
AI004
Olomouc - Maloměřice
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
11.4. 12:30
AK114
Hranice - Maloměřice
30 : 19
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:30
AO152
Talent A - Zubří A
17 : 17
6.3. 14:30
AO149
Talent A - Lovosice A
18 : 17
6.3. 13:50
AO148
Č.Budějovice A - Olomouc
18 : 4
6.3. 10:30
AO143
Olomouc - Lovosice A
16 : 19
6.3. 09:50
AO142
Náchod "A" - Č.Budějovice A
10 : 15
2.liga žen M
25.4. 17:00
AT081
Olomouc - Karviná
22 : 30
27.2. 15:00
AT059
Kunovice - V. Meziříčí
33 : 27
31.10. 15:00
AT031
Měnín - Karviná
14 : 45
3.10. 15:00
AT017
Kunovice - Bohunice
32 : 22
6.9. 11:45
AT001
Veselí n.M. - Karviná
35 : 29
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:00
AX124
Vlčnov - Poruba
19 : 22
7.3. 17:00
AX085
Vlčnov - Karviná
20 : 18
27.2. 13:00
AX082
Kunovice - V. Meziříčí
37 : 24
28.11. 13:00
AX065
Kunovice - Otrokovice
40 : 22
3.10. 13:00
AX021
Kunovice - Zlín
28 : 25
6.9. 10:00
AX001
Veselí n.M. - Karviná
19 : 25
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.