Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 16:30
AA162
Dukla - Hranice
31 : 24
8.4. 18:00
AA148
Karviná - Dukla
34 : 27
31.3. 18:00
AA151
Hranice - Zubří
28 : 32
7.3. 10:30
AA132
Karviná - Frýdek-Místek
47 : 27
27.2. 18:00
AA126
Jičín - Hranice
17 : 30
13.2. 10:30
AA103
Přerov - Lovosice
30 : 31
10.2. 18:00
AA099
Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 22
5.12. 17:00
AA083
Dvůr Králové - Jičín
22 : 33
29.11. 10:30
AA078
Zubří - Karviná
32 : 24
15.11. 11:00
AA055
Přerov - Frýdek-Místek
28 : 24
7.11. 17:00
AA054
Třeboň - Frýdek-Místek
27 : 26
17.10. 18:00
AA039
Jičín - Zubří
24 : 26
11.10. 11:00
AA031
Přerov - Dvůr Králové
35 : 22
4.10. 10:30
AA027
Hranice - Karviná
31 : 24
1.liga mužů
25.10. 13:00
AB045
Karviná j. - Litovel
30 : 27
Baráž muži
23.5. 10:30
AFE001
Šumperk - Hustopeče
24 : 23
1.liga starších dorostenců
17.3. 16:15
AG104
Vsetín - Dukla
17 : 48
W.H.I.L.
24.3. 18:00
AP128
Inter - Trenčín
26 : 38
20.2. 18:00
AP097
Šaľa - Michalovce
33 : 23
30.1. 17:30
AP081
Olomouc - ŠKP Bratislava
30 : 25
24.10. 17:00
AP029
Trenčín - Partizánske
26 : 23
3.10. 17:00
AP024
Veselí n.M. - Písek
31 : 21
SML Muži
13.6. 14:30
NA163
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
25.10. 17:30
NA052
Nový Jičín - L.Zubří B
28 : 21
SML Mladší žáci - třída I
26.9. 08:00
NE013
Kopřivnice A - Karviná A
15 : 12
SML Ženy
16.5. 13:00
NI050
Suchdol n/O - L.Zubří
14 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Třeboň B - Strakonice
23 : 27
video
online
Rokycany - Sez. Ústí
28 : 25
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň A
31 : 28
video
online
Písek - Bolevec A
28 : 23
video
online
Bohemians - Ledeč n.S.
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
1
2
618 : 441
35
2
Loko Plzeň j.
20
13
0
7
506 : 482
26
3
VŠ Plzeň A
20
12
1
7
467 : 452
25
4
Sez. Ústí
20
11
2
7
475 : 416
24
5
Písek
20
10
0
10
474 : 477
20
6
Třeboň B
20
8
4
8
446 : 452
20
7
Ledeč n.S.
20
7
2
11
473 : 520
16
8
Rokycany
20
7
1
12
486 : 532
15
9
Strakonice
20
7
1
12
441 : 502
15
10
Bohemians
20
7
0
13
451 : 497
14
11
Bolevec A
20
4
2
14
458 : 524
10
Tabulka střelců
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň A
146
Martin Půta
SK Praha 4
130
Jan Šubrt
Kovofiniš Ledeč n.S.
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
41
Tomáš Pek
Sokol Písek
39
Roman Beneš
HK Rokycany
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kubec
SK Praha 4
52
Karel Duffek
Sokol Bolevec A
48
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.