Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
Rozpis soutěže
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 16:30
AA162
Dukla - Hranice
31 : 24
8.4. 18:00
AA148
Karviná - Dukla
34 : 27
31.3. 18:00
AA151
Hranice - Zubří
28 : 32
7.3. 10:30
AA132
Karviná - Frýdek-Místek
47 : 27
27.2. 18:00
AA126
Jičín - Hranice
17 : 30
13.2. 10:30
AA103
Přerov - Lovosice
30 : 31
10.2. 18:00
AA099
Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 22
5.12. 17:00
AA083
Dvůr Králové - Jičín
22 : 33
29.11. 10:30
AA078
Zubří - Karviná
32 : 24
15.11. 11:00
AA055
Přerov - Frýdek-Místek
28 : 24
7.11. 17:00
AA054
Třeboň - Frýdek-Místek
27 : 26
17.10. 18:00
AA039
Jičín - Zubří
24 : 26
11.10. 11:00
AA031
Přerov - Dvůr Králové
35 : 22
4.10. 10:30
AA027
Hranice - Karviná
31 : 24
1.liga mužů
25.10. 13:00
AB045
Karviná j. - Litovel
30 : 27
Baráž muži
23.5. 10:30
AFE001
Šumperk - Hustopeče
24 : 23
1.liga starších dorostenců
17.3. 16:15
AG104
Vsetín - Dukla
17 : 48
W.H.I.L.
24.3. 18:00
AP128
Inter - Trenčín
26 : 38
20.2. 18:00
AP097
Šaľa - Michalovce
33 : 23
30.1. 17:30
AP081
Olomouc - ŠKP Bratislava
30 : 25
24.10. 17:00
AP029
Trenčín - Partizánske
26 : 23
3.10. 17:00
AP024
Veselí n.M. - Písek
31 : 21
SML Muži
13.6. 14:30
NA163
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
25.10. 17:30
NA052
Nový Jičín - L.Zubří B
28 : 21
SML Mladší žáci - třída I
26.9. 08:00
NE013
Kopřivnice A - Karviná A
15 : 12
SML Ženy
16.5. 13:00
NI050
Suchdol n/O - L.Zubří
14 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž muži - výsledky
video
online
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
video
online
Dvůr Králové - Brno
30 : 33
Tabulka střelců
Jan Hubáček
HK Královo Pole
15
Viktor Hastík
HK Královo Pole
14
Karel Hracha
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hubáček
HK Královo Pole
5
Viktor Hastík
HK Královo Pole
3
Jiří Klouček
1.HK Dvůr Králové
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové
8
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
8
Martin Ryšavý
HK Královo Pole
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.