Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.3. 10:30
AB090
Kostelec A - Bystřice A
33 : 42
25.10. 16:30
AB043
N.Veselí - Košutka A
37 : 26
2.liga mužů JM
12.9. 00:00
AE010
Zlín A - Maloměřice A
25 : 23
2.liga mužů SM
9.5. 17:00
AF131
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
28.2. 17:00
AF084
L.Zubří A - Holešov
32 : 25
13.2. 18:00
AF069
Paskov A - Polanka A
21 : 25
14.11. 13:30
AF060
Vsetín - V. Bystřice
34 : 22
24.10. 17:30
AF043
Havířov - Paskov A
20 : 16
5.9. 16:00
AF003
Polanka A - Paskov A
33 : 26
1.liga starších dorostenců
14.3. 15:00
AG093
Karviná - Vsetín
51 : 16
14.11. 11:30
AG060
Vsetín - Jičín
23 : 42
7.11. 16:00
AG052
Kopřivnice - Zubří
32 : 35
3.10. 16:00
AG030
Kopřivnice - Ostrava
32 : 27
2.liga starších dorostenců M
13.9. 13:00
AI010
Zlín - Maloměřice
31 : 14
5.9. 14:00
AI003
Polanka - Zlín
29 : 30
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 15:00
AK131
Zubří - Zlín
44 : 19
14.3. 17:00
AK093
Karviná - Hranice
40 : 20
7.11. 14:00
AK052
Kopřivnice - Zubří
40 : 32
3.10. 14:00
AK030
Kopřivnice - Ostrava
46 : 21
13.9. 13:00
AK010
Zlín - Maloměřice
29 : 23
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN044
Házená Uničov - Sokolnice
18 : 29
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 13:30
AOA015
N. Veselí - Kopřivnice A
19 : 29
6.6. 10:30
AOA012
N. Veselí - Č.Budějovice A
20 : 19
5.6. 15:45
AOA008
Talent A - Kopřivnice A
20 : 36
5.6. 13:45
AOA006
Talent A - Ostrava A
19 : 26
5.6. 08:30
AOA001
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 16
1.liga žen
2.5. 15:00
AR129
Otrokovice - Slavia j.
33 : 29
11.10. 11:00
AR025
Poruba A - H.Brod
23 : 19
20.9. 13:00
AR017
Zlín j. - Most
26 : 36
2.liga žen M
2.5. 17:00
AT089
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice A - Ivančice
29 : 20
video
online
Prostějov - Tišnov
37 : 33
video
online
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
video
online
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
video
online
Hustopeče - Zlín A
26 : 23
video
online
Telnice - Bohunice A
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
21
0
1
669 : 507
42
2
Maloměřice A
22
15
0
7
623 : 576
30
3
Zlín A
22
14
0
8
609 : 568
28
4
V. Meziříčí A
22
13
1
8
618 : 563
27
5
Ivančice
22
11
1
10
606 : 596
23
6
Prostějov
22
10
1
11
588 : 598
21
7
Bohunice A
22
9
3
10
567 : 576
21
8
Telnice
22
9
2
11
638 : 647
20
9
Juliánov A
22
8
1
13
576 : 623
17
10
SK Kuřim A
22
8
0
14
596 : 650
16
11
H.Brod
22
5
0
17
534 : 651
10
12
Tišnov
22
4
1
17
632 : 701
9
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
174
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
147
Ivan Minařík
SK HC Tišnov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
60
Václav Kůra
SHC Maloměřice A
36
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí A
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Petr Mylbachr
SK Kuřim A
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.