Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
video
online
Prostějov - Ostrava
30 : 28
video
online
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
video
online
Hranice - Brno
39 : 20
video
online
Zubří - Zlín
44 : 19
video
online
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
22
20
1
1
837 : 471
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
761 : 531
38
3
Zubří
22
18
0
4
806 : 475
36
4
N.Veselí
22
14
0
8
617 : 616
28
5
Frýdek-Místek
22
13
1
8
626 : 583
27
6
Hranice
22
11
1
10
628 : 607
23
7
Ostrava
22
9
1
12
621 : 652
19
8
V. Bystřice
22
8
2
12
559 : 613
18
9
Zlín
22
7
2
13
572 : 721
16
10
Maloměřice
22
4
1
17
475 : 660
9
11
Brno
22
3
1
18
451 : 720
7
12
Prostějov
22
1
0
21
499 : 803
2
Tabulka střelců
Lukáš Hamrla
HC Zlín
174
Jan Užek
HCB Karviná
167
Martin Třetina
TJ Cement Hranice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Hamrla
HC Zlín
40
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
39
Jan Užek
HCB Karviná
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Baštan
TJ Cement Hranice
52
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
50
Petr Břišč
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.