Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.