Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.