Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 17:00
AA181
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3.4. 17:00
AA176
Třeboň - Přerov
22 : 28
27.3. 16:30
AA145
Dukla - Karviná
26 : 29
17.3. 18:00
AA140
Lovosice - Hranice
34 : 36
5.3. 18:00
AA131
Třeboň - Zubří
21 : 34
7.2. 10:00
AA093
Karviná - Hranice
27 : 31
6.12. 17:00
AA081
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
21.11. 17:00
AA064
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
24.10. 16:30
AA047
Dukla - Jičín
24 : 15
7.10. 17:30
AA034
Karviná - Jičín
31 : 20
12.9. 17:00
AA010
Třeboň - Lovosice
25 : 24
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
Baráž muži
15.5. 17:00
ABA001
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN035
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
28.8. 18:30
AN004
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP158
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
11.4. 10:30
AP149
Šaľa - Michalovce
24 : 32
24.3. 18:00
AP130
Písek - Šaľa
27 : 40
27.2. 17:30
AP107
Olomouc - Slavia
19 : 23
15.1. 18:00
AP070
Šaľa - ŠKP Bratislava
27 : 23
4.9. 16:30
AP004
ŠKP Bratislava - Šaľa
25 : 22
1.liga žen
13.3. 15:00
AR092
Cheb - Otrokovice
25 : 27
19.9. 15:00
AR018
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
1.liga starších dorostenek
19.9. 13:00
AU018
SVŠ Plzeň - Slavia
21 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
19.9. 16:45
AW018
SVŠ Plzeň - Slavia
24 : 33
Český pohár žen
3.1. 10:30
AY032
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
2.1. 15:00
AY030
Slavia - Olomouc
29 : 23
28.10. 17:00
AY022
Most - Poruba A
38 : 26
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ094
Kobylisy II - HC Plzeň
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Ostrava
32 : 24
video
online
Trnávka - Napajedla A
34 : 36
video
online
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
video
online
Paskov A - Karviná j.
17 : 35
video
online
Házená Uničov - Sokolnice
18 : 29
video
online
Kutná Hora - Litovel
19 : 38
video
online
Holešov - Telnice
35 : 33
video
online
Kolín - Strakonice
36 : 15
video
online
Liberec - Most
33 : 35
video
online
Juliánov A - Hustopeče
19 : 34
video
online
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
video
online
Ledeč n.S. - N.Veselí
24 : 18
video
online
TJ Sokol Bělá - Praha 4
26 : 25
video
online
Prostějov - Bystřice A
25 : 36
video
online
V. Meziříčí A - Kostelec A
32 : 25
video
online
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
video
online
Slavia - Písek
31 : 29
video
online
Žatec - Košutka A
21 : 38
video
online
Loko Plzeň j. - Chodov
27 : 29
video
online
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.