Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 17:00
AA181
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3.4. 17:00
AA176
Třeboň - Přerov
22 : 28
27.3. 16:30
AA145
Dukla - Karviná
26 : 29
17.3. 18:00
AA140
Lovosice - Hranice
34 : 36
5.3. 18:00
AA131
Třeboň - Zubří
21 : 34
7.2. 10:00
AA093
Karviná - Hranice
27 : 31
6.12. 17:00
AA081
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
21.11. 17:00
AA064
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
24.10. 16:30
AA047
Dukla - Jičín
24 : 15
7.10. 17:30
AA034
Karviná - Jičín
31 : 20
12.9. 17:00
AA010
Třeboň - Lovosice
25 : 24
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
Baráž muži
15.5. 17:00
ABA001
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN035
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
28.8. 18:30
AN004
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP158
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
11.4. 10:30
AP149
Šaľa - Michalovce
24 : 32
24.3. 18:00
AP130
Písek - Šaľa
27 : 40
27.2. 17:30
AP107
Olomouc - Slavia
19 : 23
15.1. 18:00
AP070
Šaľa - ŠKP Bratislava
27 : 23
4.9. 16:30
AP004
ŠKP Bratislava - Šaľa
25 : 22
1.liga žen
13.3. 15:00
AR092
Cheb - Otrokovice
25 : 27
19.9. 15:00
AR018
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
1.liga starších dorostenek
19.9. 13:00
AU018
SVŠ Plzeň - Slavia
21 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
19.9. 16:45
AW018
SVŠ Plzeň - Slavia
24 : 33
Český pohár žen
3.1. 10:30
AY032
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
2.1. 15:00
AY030
Slavia - Olomouc
29 : 23
28.10. 17:00
AY022
Most - Poruba A
38 : 26
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ094
Kobylisy II - HC Plzeň
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 1-2 muži -finále - výsledky
video
online
Zubří - Karviná
26 : 23
video
online
Karviná - Zubří
28 : 26
video
online
Zubří - Karviná
23 : 24
video
online
Karviná - Zubří
32 : 26
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.