Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Mistrovství ČR starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 17:00
AA181
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3.4. 17:00
AA176
Třeboň - Přerov
22 : 28
27.3. 16:30
AA145
Dukla - Karviná
26 : 29
17.3. 18:00
AA140
Lovosice - Hranice
34 : 36
5.3. 18:00
AA131
Třeboň - Zubří
21 : 34
7.2. 10:00
AA093
Karviná - Hranice
27 : 31
6.12. 17:00
AA081
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
21.11. 17:00
AA064
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
24.10. 16:30
AA047
Dukla - Jičín
24 : 15
7.10. 17:30
AA034
Karviná - Jičín
31 : 20
12.9. 17:00
AA010
Třeboň - Lovosice
25 : 24
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
Baráž muži
15.5. 17:00
ABA001
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN035
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
28.8. 18:30
AN004
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP158
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
11.4. 10:30
AP149
Šaľa - Michalovce
24 : 32
24.3. 18:00
AP130
Písek - Šaľa
27 : 40
27.2. 17:30
AP107
Olomouc - Slavia
19 : 23
15.1. 18:00
AP070
Šaľa - ŠKP Bratislava
27 : 23
4.9. 16:30
AP004
ŠKP Bratislava - Šaľa
25 : 22
1.liga žen
13.3. 15:00
AR092
Cheb - Otrokovice
25 : 27
19.9. 15:00
AR018
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
1.liga starších dorostenek
19.9. 13:00
AU018
SVŠ Plzeň - Slavia
21 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
19.9. 16:45
AW018
SVŠ Plzeň - Slavia
24 : 33
Český pohár žen
3.1. 10:30
AY032
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
2.1. 15:00
AY030
Slavia - Olomouc
29 : 23
28.10. 17:00
AY022
Most - Poruba A
38 : 26
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ094
Kobylisy II - HC Plzeň
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina C - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Ostrava A
6 : 21
video
online
Strakonice A - Jablonec
8 : 15
video
online
Talent A - Dukla 6
23 : 10
video
online
Rožnov p/R - Strakonice A
19 : 16
video
online
Jablonec - Talent A
14 : 15
video
online
Dukla 6 - Ostrava A
11 : 20
video
online
Jablonec - Rožnov p/R
11 : 17
video
online
Strakonice A - Talent A
10 : 15
video
online
Dukla 6 - Rožnov p/R
19 : 20
video
online
Ostrava A - Strakonice A
19 : 11
video
online
Jablonec - Dukla 6
18 : 15
video
online
Rožnov p/R - Talent A
6 : 25
video
online
Ostrava A - Jablonec
17 : 12
video
online
Strakonice A - Dukla 6
17 : 12
video
online
Talent A - Ostrava A
10 : 20
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.