Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 14:00
AA183
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
13.2. 16:30
AA104
Dukla - Hranice
27 : 27
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
6.12. 18:00
AA079
Přerov - Zubří
20 : 37
3.10. 18:00
AA028
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
26.9. 17:00
AA020
Dvůr Králové - Plzeň
29 : 39
13.9. 11:00
AA007
Přerov - Plzeň
29 : 33
6.9. 10:30
AA006
Jičín - Plzeň
23 : 24
1.liga mužů
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
2 liga mužů JZČ
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
2.liga mužů SVČ
27.2. 17:00
AD084
Louny - TJ Sokol Bělá
37 : 17
17.10. 17:00
AD038
Jablonec A - Dukla j.
26 : 22
2.liga starších dorostenců M
6.12. 20:00
AI043
Přerov - Zlín
27 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 11:30
AO115
Ostrava A - Č.Budějovice A
20 : 19
13.2. 10:00
AO114
Ostrava A - Jablonec
22 : 17
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
W.H.I.L.
13.3. 15:00
AP117
Písek - Trenčín
25 : 32
21.2. 15:00
AP098
Slavia - Partizánske
38 : 20
22.11. 17:00
AP050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
22 : 29
31.10. 17:00
AP035
Veselí n.M. - Inter
36 : 17
19.9. 15:00
AP014
Písek - J.Hradec
27 : 26
1.liga žen
11.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
6.3. 15:00
AR086
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
23.11. 19:30
AR060
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
12.9. 13:00
AR007
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 13:00
AU114
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
5.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Třeboň - Lovosice
26 : 27
video
online
Šumperk - Dukla
24 : 34
video
online
Košutka A - Zubří
23 : 33
video
online
Jičín - Karviná
21 : 24
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.